banner47
r

İki müdüre ölümle tehdide azmettirme suçlaması

Pervin Töre'den şok suçlama

İki müdüre ölümle tehdide azmettirme suçlaması
banner68
banner108

Aydın’da görev yaptığı dönemde ölümle tehdit edilen İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, birlikte görev yaptığı okul müdürlerinden Recep Eriş ile dönemin Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Efeler İlçe Müdürü Muzaffer Arslan’ı suçladı. Töre, “Sanık Murat Sözkesen’in Recep Eriş ve Muzaffer Arslan’ın yönlendirmeleriyle beni tehdit ettiğini düşünüyorum” dedi.

Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Aydın’da görev yaptığı dönemde kamuda görevli Murat Sözkesen tarafından gönderilen mesajlarda ölümle tehdit edilmişti. Murat Sözkesen hakkında, Aydın 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Aydın’dan sonra atandığı Sakarya ve Zonguldak’ın ardından Muğla İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Pervin Töre, talimatla ifade verdi.

Töre ifadesinde, Güzelhisar İlkokulu Müdürü Recep Eriş ile o dönemde Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Vakfı Efeler İlçe Müdürü Muzaffer Arslan’ı suçladı.

Yozgat’ın Şefaatli İlçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürü olan Muzaffer Arslan ile okul müdürü Recep Eriş’in yönlendirmesi sonucu ölümle tehdit edildiğini öne süren Pervin Töre, “Okul Müdürü Recep Eriş’i FETÖ nedeniyle görevden uzaklaştırmam üzerine, ayrıca Aydın EğitimBirSen yönetim kurulunda görev alan Muzaffer Arslan’ın yönlendirmesiyle beni bu şekilde tehdit ettiğini düşünüyorum. Benim kanaatimce sanık psikolojik olarak rahatsızdır. Bu rahatsızlığı Recep Eriş ve Muzaffer Arslan kullanılarak sanık üzerime yönlendirilmiştir. Bu şahıslardan da sanığı azmettirdikleri için şikayetçiyim” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaanbey
Kaanbey - 2 yıl Önce

Pervin töre algı yönetimi yapıyor... Recep bey i kötüleyerek bir yere varamaz.. Pervin töre haksızdır...

Magdur hoca
Magdur hoca - 2 yıl Önce

Eski milli eğitim müdürü, yalan dolan söylemekte... Aydın da yaptığı tahribat, 10 yılda bile düzelmez.. İnsanları fetö cülükle suçlama yı bırakmalı.. Asıl fetö yü canak tutan kendisidir.. Eşini Fetö'nün okullarına balkan gezilerine gönderen kendisidir..

ögrencivelisi
ögrencivelisi - 2 yıl Önce

recep hocama iftira atıyorsun pervan hanım.recep hocam eskiden iyi bir müdür şimdide iyi bir ögretmendir.iftira ile recep hocama camur atmana izin vermecez pervan hanım...recep hocam yalnız değil...

mardinlihoca
mardinlihoca - 2 yıl Önce

Aydın da fetöcülere ,belli makamlara yerleştir...Türkçe olimpiyatları için çırpın.VB..hoca efendinin eline öpesin gelsin....eşini fetö okulları balkan gezisine gönder...şimdi çık fetö ile mücadelem de....birde milleti fetöcülükle/fetö ile mücadelemde diye suçla....azcık izan olsun ..yuhhh size...

recephocasevenler
recephocasevenler - 2 yıl Önce

recep hocamızı pervin töre lere yedirmeyiz,bu böyle biline.... :)

öğretmenbey
öğretmenbey - 2 yıl Önce

sayın leyla arıkan :recep bey iyidir temizdir ama,muzaffer denilen sahıs iyi birisi değildir.neden mi...muzaffer denilen sahıs, ebs nin eski binasında bir kadınla olan ahlaksızlıgı tutanak/ifadelere yansımıştır.bu ifadelerde internet ortamında vardır..kirli çamaşırın tekidir

Türkkadını
Türkkadını - 2 yıl Önce

Ey pervin hn egon uğruna yuvamda yaptığın tahribatlar yetti. Sende çok iyi biliyorsun recep hocanın ne fetocu ne azmettirici olmadığını ama egon baskın geliyor yaxık sana .

ebs li sınıfcı
ebs li sınıfcı - 2 yıl Önce

ebs il başkanı tevfik aksoy u unutturmak için haberin yapıldıgını düşünmekteyim..en kısa zamanda başkan basın önüne çıkıp iddiaları cevaplamalıdır...ayrıca fetö sever oldugu aşikar olan pervin töre isimli kişinin recep eriş i fetö ile iltisaklaştırması çooook gülünçtür ve acizliktir..


SIRADAKİ HABER