banner47

Ömer Günel'den Melih Gökçek'e kapak

A Haberden Kuşadası'nı izleyeceğinize...

Ömer Günel'den Melih Gökçek'e kapak
banner68

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, bir televizyon kanalının Kuşadası’ndaki Damlacık Deresiyle ilgili yaptığı haberi sosyal medya hesabından paylaşan Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e tepki gösterdi. Kişisel twitter hesabı üzerinden Gökçek’e yanıt veren Günel, “A Haber’den Kuşadası’nı izleyeceğinize, evinizdeki kameralardan Ankara'nın sellerini izleseydiniz keşke” dedi.

Geçen günlerde Kuşadası’na gelerek MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’la röportaj yapan ulusal bir televizyon kanalı, ‘Kuşadası’nda lağım suyu denize akıyor, işte CHP gerçeği’ şeklinde yayına vermişti.

MHP'li Bayraktar ile birlikte derenin Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda olduğunu ve fosseptiğin bu noktadan deşarj edildiğini öne süren televizyon kanalının iddialarının gerçeği yansıtmadığı bölgede yetkinin ise DSİ’de olduğu ortaya çıkmıştı.

“KEŞKE ANKARA’NIN SELLERİNİ İZLESEYDİNİZ”

Televizyon kanalının yaptığı haberi sosyal medya hesabında “CHP Belediyesi demek örnek belediye demek. Ver oyunu CHP’ye oyunla rezil ol” notuyla paylaşan Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e yanıt Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’den geldi. Belediye Başkanı Ömer Günel sosyal medya hesabından gösterdiği tepkide “Melih Bey, sıkıntıya sebep olan Damlacık Deresi, DSİ'nin yetkisi ve sorumluluğu altındadır. Hükümet bu sorunun çözümü için hiçbir çalışma gerçekleştirmemiştir. A Haber’den Kuşadası’nı izleyeceğinize, evinizdeki kameralardan Ankara’nın sellerini izleseydiniz keşke” sözlerine yer verdi.

banner81
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızgın İnsan
Kızgın İnsan - 13 ay Önce

DSİ nin yetkisinde olan konu deredir. Şehrin pis su atıklarının toplanması ve çevreye zarar vermeyecek şekilde arıtılması işi ASKİ dedir. Burada soruna çözüm bulmayan Aydın Büyükşehir Belediyesi' dir. Birbirinize suç atacağınıza işinizi yapın.

banner80
SIRADAKİ HABER