Nazilli Belediyesi ekipleri, havaların ısınması ve yağışlarla birlikte hızla büyüyen yabani otlara müdahale etmek için kapsamlı çalışma başlattı.

Çocuk oyun parkları ve vatandaşların vakit geçirdiği yeşil alanlar başta olmak üzere ilçenin dört bir yanında yürütülen faaliyetlerle ilçe rahat bir nefes alacak.

Nazilli’de  bıçaklanarak öldürülen baba son yolculuğuna uğurlandı Nazilli’de  bıçaklanarak öldürülen baba son yolculuğuna uğurlandı

ÇALIŞMALAR İLÇE GENELİNDE DEVAM EDECEK

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Ertuğrul Tetik; “Sahadayız. Havalar ısındı bu nedenle park ve bahçelerde otlarımız büyümeye başladığı için hemen önlemini alıp tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Nazilli’nin pek çok noktasında eş zamanlı olarak faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımız herhangi bir tehlikeye maruz kalmadan rahatlıkla oynasınlar, büyüklerimiz de istediği yerde rahatlıkla oturup dinlenebilsin. Nazilli’de konforlu alanlar yaratmak için çalışıyoruz” dedi.

 Nazilli 5 No’lu Aile Sağlığı Merkezi kuzeyinde yürütülen çalışmaları incelediği esnada çalışan doktor ve hemşireleri de ziyaret eden Başkan Tetik, muayene için gelen hastaların taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

MUHTAR ÖZTÜRK’TEN BAŞKAN TETİK’E TEŞEKKÜR

Taleplerinin ivedilikle yerine getirilmesinden büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Mahalle Muhtarı Şenol Öztürk; “Geçtiğimiz hafta yaptığımız muhtarlar toplantımızda Sayın Belediye Başkanımıza taleplerimizi iletmiştik. Sağ olsun bizi kırmayıp sabah erken saatlerde ekipler mahallemize geldi. Parkımızda gerekli tüm çalışmalar yapılıyor. Başkanıma ve ekibine mahallem adına çok teşekkür ediyorum” sözlerini kaydetti.