banner47

Önce dua ve teşekkür etti sonra öfkelendi

Aydın'da ilginç anlar

Önce dua ve teşekkür etti sonra öfkelendi
banner68
banner108

Efeler’de kaza yapan alkollü sürücünün halleri, ilginç görüntüler ortaya çıkardı. Önce kendisine ceza yazılmayacağını sanan sürücü polislere teşekkür ve dua ederken, ceza yazılacağını öğrenince öfkelendi.

Olay Çeştepe Mahallesi yakınlarındaki hayvan pazarı civarında, gece yarısı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, M.A. idaresindeki 09 PH 633 plakalı araç yoldan çıktı. Yoldan geçen vatandaşlar, askıda kalan ve tarlaya düşmek üzere olan aracını tehlikeli bir şekilde kurtarmaya çalışan sürücüyü görünce durumu polise bildirdi. Bölgeye gelen polis ekipleri aşırı alkollü olan sürücüyü direksiyondan indirdi. Olay yerinin jandarma bölgesi olması nedeniyle jandarmaya haber verildi. Alkollü sürücü önce cezai işlem yapılmayınca polislere bol bol dua etti. Çekici parası da vermeden aracının polis ekiplerince itilerek kurtarılmasını isteyen M.A., isteği yerine gelmeyince öfkelendi.
Polis ekipleri olay yerini ve alkollü şahsı jandarmaya devrederken, alkollü şahsın cezai işlemi jandarma tarafından uygulandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER