banner47

Mehmet Çakıray 7 gündür kayıp

Her yerde aranıyor

Mehmet Çakıray 7 gündür kayıp
banner68

Buharkent’te geçen Perşembe günü iş yerinden öğle saatlerinde ayrılan Mehmet Çakıray'dan (34) bir haftadır haber alnamıyor. Evli ve iki çocuk babası olan Çakıray’ın en son Denizli’de görüldüğü öğrenildi.

Buharkent’te bulunan işletmesinde ayakkabı satıcılığı yapan evli, 4 ve 10 yaşında iki çocuk babası Mehmet Çakıray geçen hafta Perşembe günü saat 11.00 sıralarında iş yerinden ayrıldı. Eşinin dükkanda olmadığını fark eden Esin Çakıray, telefonla aradığı Mehmet Çakıray'a ulaşamadı.

Çakıray’ın eşi ve aile yakınları, Emniyet ve Savcılığa başvurdu. Bir haftadır hiçbir haber alınamayan genç babanın ailesi ise hayatından endişe duyuyor.

Çakıray’ın iş yerinden ayrıldığı gün Denizli’ye bağlı Sarayköy ilçesindeki kapalı pazar yerinde görüldüğü kaydedildi. Kendisine ait 09 ZD 791 plakalı aracı Sarayköy’de bulunan Çakıray’ın izine burada da ulaşılamadı.

Mehmet Çakıray’ın hayatından şüphe ettiklerini söyleyen, olayın üzüntüsünü derinden yaşayan abla Şenay Çete, “Ne telefonundan sinyal alıyoruz, ne kendisinden haber alabiliyoruz. Son görüldüğü yerde kamera yok. Denizli Babadağ Karayolunda geçen herhangi biri gördü mü görmedi mi bilmiyoruz. Bunlar bizim için çok önemli. Bizim bildiğimiz hiçbir derdi yoktu. Sessiz, sakin biriydi. Eşi ve hepimiz perişanız. 60 saati geçti. Artık hayatından şüphe ediyoruz. Bir insan kendi isteyerek kaçmış olsa bile eşyalarını alır, yanına bir şey alır. Elini kolunu sallaya sallaya kimse kaçıp gitmez. Neden arabayı Sarayköy’e bırakıyor? Binlerce soru var aklımızda. Kardeşimin bir an önce ortaya çıkmasını istiyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER