banner47

Katledilen pazarcının ailesinden açıklama

“Acımız…”

Katledilen pazarcının ailesinden açıklama
banner68
banner90

İncirliova’da bir dönem yanında çalışan komşusu tarafından vahşice öldürülen Ali Çetinkaya’nın ailesi Aydın İl Emniyet Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Katilin kısa zamanda bulunmasıyla acılarının bir nebze hafiflediğini dile getiren aile, “Emniyet güçlerimiz bizleri gururlandırmıştır” dedi.

Acılı ailenin mesajında şu ifadeler yer aldı:

“7 Nisan Pazar günü İncirliova’da menfur bir saldırı sonucu babamız Ali Çetinkaya’yı kaybettik. Acımız büyük ve tarifsizdir. Cinayet sonrası fail ya da failleri yakalamak için olay gününden itibaren gece gündüz demeden canla başla, özverili bir şekilde çalışan ve çok kısa bir sürede menfur saldırıyı gerçekleştiren katil/katilleri yakalayan Aydın İl Emniyet Müdürlüğü; Asayiş Şube Müdürü, Asayiş Şube Müdür Yardımcısı, Cinayet Büro Amirliğinde çalışan tüm personel ile İncirliova İlçe Emniyet Müdürlüğünde olayın aydınlatılmasında görevli personelin profesyonelce çalışmaları sonucunda acımız bir nebze olsun hafiflemiştir.

Bu olayın çok kısa bir süre içinde aydınlatılması tüm ilçe halkının da takdirini toplamış olup, bizleri de bir kere daha böyle bir emniyet güçlerimizin olmasından dolayı gururlandırmıştır. Emniyet teşkilatımız dosta güven, düşmana korku ve gözdağı vermiştir.”

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER