banner47

Aydın'da güvenlik önlemleri artırıldı

Yeni yılda 2 bin 500 polis görev yapacak

Aydın'da güvenlik önlemleri artırıldı
banner68
banner108

Aydın'da yeni yıla girerken güvenlik önlemleri artırıldı. Yılbaşında il genelinde 2 bin 500 polis görev yapacak. İlçelerin merkezi noktaları, alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarında kuşuçurtulmayacak.

Aydınlıların yılbaşı kutlamalarında herhangi bir sorunla karşılaşmaması için Aydın Emniyeti tam kadro görev başında olacak. Aydın İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli 2 bin 500 polis, il genelinde görev alacak. 

Efeler'deki Atatürk Kent Meydanı'nda saat 20.00'dan itibaren güvenlik önlemi alınacak. Binlerce vatandaşın katılması beklenen yılbaşı eğlencesinde, gecenin ilerleyen saatlerine kadar tedbirler sıkı bir şekilde uygulanacak. Diğer ilçelerde de merkezi noktalar polisler tarafından sürekli kontrol altında tutulacak.

Ayrıca alışveriş merkezleri ve eğlence mekanlarında da sorunla karşılaşılmaması için, emniyet personeli vatandaşlarla sıcak temasta olacak.

Kaza riskini en aza indirmek için trafik ekipleri sürekli devriye gezecek. Alkollü araç kullananlar ve aşırı sürat yapanlara karşı denetimler yapılarak, kazaların en aza indirilmesi sağlanacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER