banner47

4 bin 320 saat görüntü incelendi

Murat Tekin'nden yine iz yok!

4 bin 320 saat görüntü incelendi
banner68
banner108

Aydın Büyükşehir Belediyesi temizlik işçisi olarak çalışırken üç çocuğunu ve eşini geride bırakıp ortadan kaybolan, 70 gündür de kendisinden haber alınamayan Murat Tekin’i bulmak için Aydın polisi seferber oldu. Bugüne kadar çevredeki 36 kamerada, 21-25 Ağustos arasında kaydedilen 4 bin 320 saatlik görüntü incelendi. Tekin’e ait Batı Gazi Bulvarı’nda kısa bir görüntüye daha ulaşıldı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışırken 22 Ağustos’ta evine giden, 2 bin lira bıraktığı evine bir daha dönmeyen Murat Tekin’in akıbeti yılan hikayesine döndü.

Üç çocuğu ile birlikte ortada kalan Murat Tekin’in eşi Sakine Tekin, eşinden haber alamayınca polise başvurdu. Özel bir televizyon kanalının yayınına da katılan aile, Murat Tekin’e ulaşamadı.

AYDIN EMNİYETİNDEN HUMMALI ÇALIŞMA

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi bünyesinde özel bir ekip kurularak Murat Tekin’i bulmak için çalışma başlatıldı. Tekin’le bağlantısı olan çok sayıda kişinin ifadesine başvuran özel ekip, buradan bir sonuca ulaşamadı.

Son olarak 25 Ağustos’ta Efeler’deki Sevgi Yolu’nda güvenlik kameralarına takılan Murat Tekin’i bulmak için, çevredeki tüm kameralar toplandı. Civardaki 36 kameranın 21-25 Ağustos tarihlerini kapsayan 5 gün boyunca kaydettiği toplam 4 bin 320 saatlik görüntü incelendi. Tekin’e ait, Batı Gazi Bulvarı’nda kısa bir görüntüye daha ulaşıldı. Ancak bu görüntü de Tekin’i bulmak için yeterli olmadı.

Aydın Emniyeti Murat Tekin’i bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER