banner47
r

İYİ Parti Aydın Teşkilatı Meclisi ziyareti

4 otobüsle 160 partili Genel Başkanı ziyaret etti

İYİ Parti Aydın Teşkilatı Meclisi ziyareti
banner68
banner108

İYİ Parti Aydın Teşkilatı 160 partiliyle birlikte Ankara'ya ziyaret gerçekleştirdi. Aydın İl Başkanı Cemal Sarı, İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, İYİ Parti'nin Aydın'daki ilçe başkanları ve yönetimleri ile meclis üyelerinin de bulunduğu 160 İYİ Partili, 4 otobüsle yola çıktı. Ulaştıkları Ankara'da ilk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne giden İYİ Partililer, kendilerini karşılayan Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in grup toplantısına katıldı. Grup toplantısının sona ermesinin ardından İYİ Partililer, başkanlık divanı üyelerini ziyaret etti.

Aydın İYİ Parti Teşkilatı Ankara'ya ziyaret gerçekleştirdi. Salı günkü Meclis Grup Toplantısına katılan partililer, Akşener'in konuşması sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi. İYİ Parti İncirliova İlçe Başkanlığın'dan ziyarete ilişkin açıklamada bulunuldu.

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"İYİ Parti meclis grup toplantısına katıldık. Ardından Genel Başkanımız Meral Akşener ile birlikte Aydın İl Teşkilatı ve İlçe Teşkilâtlarımız ile birlikte istişare görüşmelerimiz devam etti. Genel Başkanımızın İncirliova ilçemize çok selamları var.  En kısa zamanda ziyaret gerçekleştireceklerini dile getirdiler. Bizler de Genel Başkanımızı ağırlamaktan onur ve gurur duyacağız ifadesini dile getirdik. Hedefimiz iktidar olmak, bu hedef doğrultusunda teskilatlanma yapilanmalarımızı oluşturma ve ilk genel seçimlerde İYİ Partiyi iktidara taşıyacak deneyimli ve donanımlı  kadroları oluşturmak ilk ve öncelikli hedef olmaktadır. Bu hedef doğrultusunda İYİ Parti çiftçimizin ve üreticimizin ve sanayicimizin yanındadır ve yanında olmaya devam edilecektir.  ABD Başkanı Trump'ın ekonomik yaptırım uygulama tehditlerine iktidar partisi AKP'nin sessiz kalmasını tasvip etmiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin her zaman yanındayız ve olmaya da devam edeceğiz. Şu anda ordumuz Suriye'deki terör örgütleriyle bir mücadele içindedir. Rabbim ordumuzu muzaffer eylesin inşallah. Bu mücadelemizde ordumuzun ve albayrak çatısı altında biriz. Trump'ın tehditlerini ekonomik krizi önleyecek tedbirler alarak bertaraf edebilecek çözüm girişimleri ticaret bakanlığımız tarafından acilen yapılmalıdır. Eğer ki iktidarın bu tedbirleri alacak kadroları yeterli değilse İYİ Parti olarak genel başkanımız Sayın Meral Akşener'in de dediği gibi bu konulara çözüm bulmak için kadrolarımız deneyimli ve güçlüdür.  Fedakarlıktan asla kaçınmayız. Türkiye Cumhuriyeti'mizin bekası koltuktan önce gelir. İYİ Parti misyonu ve vizyonu bu bağlamda bu görüşe sahiptir. İnşallah ABD Başkanı Trump'ın söyledikleri kendi sonunu hazırlar.  Bu düşünceler uygulamaya hazır olduğumuz yönetim kadrolarımıza olan güvenimizden oluşmaktadır. Dolayısıyla Genel Merkez ziyaretlerimizde de bu konularda istişarelerde bulunduk. İYİ Parti Türkiye'ye İYİ gelecek".

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER