banner47

CHP Aydın'dan saldırı açıklaması

"Menfur saldırıyı esefle kınıyorum"

CHP Aydın'dan saldırı açıklaması
banner68
banner90

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’nın Çubuk ilçesindeki şehit cenazesinde fiziki ve sözlü saldırıya maruz kaldı. Kılıçdaroğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın da bulunduğu cenaze töreninde defin işlemine geçileceği sırada bir grubun saldırısına hedef oldu. CHP İl Başkanı Ali Çankır, yaşanan saldırı nedeniyle bir basın açıklaması yayınladı.

İŞTE O AÇIKLAMA:

"Demokrasi ve adalet mücadelesinin lideri,
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan menfur saldırıyı esefle kınıyorum. 
İktidarın ve yandaşlarının ülkemizi getirdikleri yer, kin ve nefret bataklığıdır. Kendi seçmenini konsolide etmek, ülkeyi kamplaştırarak iktidarını korumak için herkesi terörist ilan eden anlayış; er ya da geç milletin önünde hesap verecektir. Algı yönetimleriyle beyinlerini yıkadığınız, vicdanlarını körelttiğiniz kitlelerin sorumlusu; sabahtan akşama kadar her mecrada, her kürsüde örtülü terör propagandası yapan, terörle bizleri yan yanaymış gibi gösteren yalaka ve yandaşlarınızla birlikte SİZSİNİZ. Milletin desteği ve azmiyle gerçekler elbet bir gün gün yüzüne çıkacaktır. Şiddet sarmalında siyaset üretenler, mutlaka ama mutlaka tarihin çöplüğünde yerini alacaktır.

Asıl bölücülüğü yapanları milletimiz görüyor. Biliyor. Halkı, kin ve nefret söylemine sevk edenler kaybetmeye mahkum olacaklardır.Bizi vatan ve millet sevdamızdan kimse döndüremedi kimse vazgeçiremez.Bizler sağduyulu davranarak, Genel Başkanımıza kalkan ellerin gerçek adreslerinden adalet önünde hesabını soracağız. Hakkını yedikleri yetimlerin, canlarını vatan uğruna veren kınalı kuzuların, ömürlerini demokrasi mücadelesiyle geçirenlerin ahı kadar da adaletli olacağız".

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ülke sevdalısı
Ülke sevdalısı - 2 yıl Önce

Bu ÜLKEYİ pyd hdp İLE ortak seçime giden kılıçdaroğlu kendisi BU duruma getirdi
ELBETTE olmaması gerekirdi Âmâ işte ateş düştüğü yeri yakar
Sonucu nu kemal katlanacak

FERİT Ş
FERİT Ş - 1 yıl Önce

=========HER ŞEY GÜZEL OLACAKMIŞ===== CHP BU SLOGANI ATIYORYA NE KADAR GÜZEL OLACAĞ ŞİMDİ BEN TÜRK HALKINA SORUYORUM GENELDEDE ÖNCELİKLE CHP YE OY VEREN KİŞİLERE BU ADAMLARLA BU TERÖR BARONLARI İLE BU ÜLLKEYİ PARÇALAMAK İSTEYEN ŞEREFSİZLER LE BU ÜLKEDE HER ŞEY NASIL GÜZEL OLACAKINA BAKALIM. BU HER ŞEY GÜZEL OLACAK DİYENLERİN ÖNCE KİM OLDUKLARI ___1___EMRE USLU FETÖNÜN 1 NUMARALI ADAMLARINDAN BİRİ VE BU ADAM CHP YE OY İSTİYOR____2___KANDİL KARAYILAN VE ŞEREFSİZ YANDAŞLARI BUNLARDA CHP YE OYUNUZU VERİN DİYOR ______3_____ ERMENİLER CHP YE OY VERİN DİYOR ( TÜRKİYEDE YAŞAYAN ERMENİ VATANDAŞLARIMIZI TENZİ EDERİM ) ____4___ÜLKEMİZİ PARÇALAMAK İSTEYEN HAÇLI GURUBU AMERİKA, ALMANYA ,HOLLANDA , YUNANİSTAN (Kİ YUNANİSTAN EKREM EFENDİYİ RUM OLARAK KABUL EDİYOR) VE ÜLKE EKONOMİSİNİ BATIRMAK İSTEYEN FİNANSAL ÇEVRELER VE CHP BU KADAR ÜLKE DÜŞMANI VATANI PARÇALAMAK İSTEYEN KİŞİLERLE OLAN İTTİFAKI ..ŞİMDİ TÜRK HALKINA SORUYORUM GENELDEDE CHP YE OY VERMİŞ VATANDAŞLARA SORUYORUM BU ÜLKE DÜŞMANLARI İLE BU TERÖRİSTLERLE BU AMERİKAN UŞAGI FETÖCÜ ŞEREFİNİ YİTİRMİŞLERLE BİR OLUNDUMU BU ÜLKENİN NESİ GÜZEL OLACAK ? PKK LILARANIN GÜNEY DOGUYA ÖZERTLİK VEREREK ÜLKEDEN AYIRMAKLAMI ,FETÖ ŞEREFİNİ YİTİRMİŞİN ÜLKEMİZİ AMERİKANIN GÜDÜMÜNE SOKARAK NE DERSELER ONU YAPMAMIZLAMI ,HAÇLILARIN İSLAM DÜŞMANLIGINI KABUL EDİP DİNİMİZİN AŞAGILANMASI İLEMİ ,ERMENİLERİN DOGU ANADOLUYA VERİLMESİ İLEMİ , YADA FİNANSAL EMPERYALİSLERİN BİZ ÜRETİRİZ SİZ ALIRSINIZ ÜLKENİZDE TEKNOLOJİDEN UZAK DURUN BİZ NE DERSEK O OLUR TAVIRLARI İLEMİ . BUNLARLAMI HER ŞEY GÜZEL OLACAK ONLARIN HER ŞEY GÜZEL OLACAK DEMELERİ ÜLKE BATACAK ÜLKEDE KAOSLAR CIKACAK BÖLÜNMELE BAŞLAYACAK İŞTE ÖYLE HER ŞEY GÜZEL OLACAK TIR KENDİLERİNCE FAKAT UNUTUKLARI BİR ŞEY VAR TÜRK MİLLETİ VATAN SEVERDİR TÜRK MİLLETİ DİNİNE SADIK BİR ÜLKEDİR TÜRK MİLLETİ CHP Lİ BAZI DENSİZLERİN SÖYLEDİGİ GİBİ AMERİKAN MANDASI YADA SÖMÜRGESİ OLMAYACAK KADAR ÖZGÜRLÜĞÜNE BAGIMSIZLIGINA KANINA SAHİP CIKAN BİR TOPLUMUN YAŞADIGI VE BİNLERCE YIL DAHA BAGIMSIZ YAŞAMAYI SEÇEÇEK BİR ÜLKE VATANDAŞLARIDIR TÜRK OLSUN KÜRT OLSUN BU VATANDA YAŞIYORSA AYAGINA PRANGA VURULMUŞ BİR TOPLUM BİNLERCE YILDIR OLMAMIŞTIR OLMAYACAKTIR ONLARIN DEDİGİ ASLINDA BU ÜĞLKE ÇOK GÜZEL OLACAK DERKEN BU ÜLKEYİ BATIRACAGIZ DEMEK İSTEDİKLERİNİ ANLAYIN ____ UNUTMAYIN TÜRKÜN DOSTU TÜRK TÜR AYIDAN POST OLMAZ ÜLKE DÜŞMANLARINDAN DA DOST OLMAZ......

banner80
SIRADAKİ HABER