banner47

Beklenen yağış başladı

Aradığınız Büyükşehir'e şu anda ulaşılamıyor!

Beklenen yağış başladı
banner68
banner90

Günlerdir Aydın’da yaşanacağı konuşulan kasırganın öncüsü olan yağış başladı. Kısa süreli yağmurda rögar kapakları patladı, yol göçtü. Büyükşehir Belediyesi görevlilerine ulaşılamaması ise vatandaşı isyan ettirdi.

Ege Denizi üzerinde oluşması beklenen kasırganın etkisini göstermesi beklenen Aydın’da günlerdir hazırlık yapılırken, yağış sabaha karşı başladı.

Gün içerisinde şiddetini artırması beklenen ‘yağışın öncüsü’ olarak kabul edilen sağanak yağmur bile merkez Efeler ilçesinde hayatı olumsuz etkilemeye yetti.

İlk yağışla birlikte Batı Gazi Bulvarı’ndaki rögarlar patladı. Cadde su gölüne dönerken, vatandaşların yardım için aradığı Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşılamaması ve telefonlara bakan olmaması tepki çekti. Vatandaşlar rögardan taşan suları kendi imkanları ile tahliye etti.

Öte yandan Efeler Mahallesi Hürriyet Bulvarı’nda yol göçtü. Polis ekipleri çevrede önlem alırken Büyükşehir’e bağlı görevlilere uzun süre ulaşılamadı. Büyükşehir çalışanları yaklaşık 45 dakika sonra gelerek çalışma başlattı.

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER