“Kadir Gecesi'nde Yüce Allah dualarımızı kabul etsin” “Kadir Gecesi'nde Yüce Allah dualarımızı kabul etsin”

Son ziyaretini Çine Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleştiren Başkan Kıvrak, seramik alanındaki yatırımlarla ilçe ekonomisine katkı sağlayacak olan Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş. Çine Şubesi’ni ziyaret etti.

Ziyaret sırasında Bien Çine Şube Müdürü Mehmet Akgöz ile İdari İşler ve Güvenlik Müdürü Süleyman Gürz, Başkan Kıvrak'a fabrikanın yatırım ve üretime geçeceği süreç hakkında bilgiler verdi. Başkan Kıvrak, tesiste incelemelerde bulunarak kurum yetkilileriyle fikir alışverişinde bulundu.

“SANAYİCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Sanayi ve üretim sektörünün ilçelerin gelişiminde büyük paya sahip olduğunu ifade eden Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Çine Belediyesi olarak katma değer üreten, yatırımlar yaparak yeni iş imkanları sunan firmalarımızın her daim yanındayız. Üreten, istihdam sağlayan, gelecek nesillere ışık olan sanayicilerimize destek vermeye hazırız. Bizleri ağırlayan Bien Seramik’in değerli yöneticileri ve çalışanlarına misafirperverlikleri için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.