Başkan Kıvrak Haberleri

Başkan Kıvrak haberleri ve güncel Başkan Kıvrak gelişmeleri, Başkan Kıvrak ile ilgili tüm video, Başkan Kıvrak fotoğrafları ve Başkan Kıvrak haberleri Aydın Haberleri | Aydın Kulis Haber | Son Dakika Aydın Haberleri sitemizde


Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak kahvehane buluşmalarında mahalle halkının talep ve önerilerini can kulağıyla dinlemeye devam ediyor.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak mahalle ziyareti dönüşü aynı güzergahta ikamet eden Eski Çine Belediye Başkanı Mehmet Yazgılı'yı unutmadı.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı ve CHP Çine Belediye Başkan Adayı Mehmet Kıvrak, vatandaşların ihtiyaçlarını dinlemeye ve çok kısa sürede talepleri gerçekleştirmeye...

SİYASET

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ilçenin her kesiminde ziyaretlerini sürdürüyor.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Çine Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan önemli konut projelerinden biri olan ve yapımında kendisinin de önemli...

SİYASET

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, gençlik partisinde gençlerle buluştu.

SİYASET

Yolboyu Mahallesi sakinleri, CHP Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak'ı tadilatı tamamlanan kahvehaneye davet etti.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelerek görüş ve önerileri dinlemeye devam ediyor.

Çine Haberleri

Göreve geldiği günden bu yana mahalle ziyaretlerini aralıksız sürdüren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak yeni haftaya Akçaova’da başladı.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Çine halkıyla daha yakın bir ilişki kurmak ve vatandaşların taleplerini doğrudan dinlemek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Çine Haberleri

Mesaisinin büyük bir çoğunluğunu mahalle ziyaretlerine ayıran Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, belediyenin çalışmalarını bizzat yerinde inceleyip, vatandaşların talep ve...

Çine Haberleri

Göreve geldiği günden bu yana mahalle ziyaretlerini sürdüren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın son durağı Kahraman ve Eskiçine Mahallesi oldu.