Aydın yerel haber Haberleri

aydın yerel haber haberleri ve güncel aydın yerel haber gelişmeleri, aydın yerel haber ile ilgili tüm video, aydın yerel haber fotoğrafları ve aydın yerel haber haberleri Aydın Haberleri | Aydın Kulis Haber | Son Dakika Aydın Haberleri sitemizde


HABER İLAN

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın örnek hizmetleri arasında yer alan Hanımevi projesi, Efelerli kadınlardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

HABER İLAN

Efeler’i marka kent yapma hedefiyle açılıştan açılışa koşan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, hayata geçirdiği projelerle kentte sosyal belediyecilik...

HABER İLAN

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın kadınların hoş vakit geçirip sosyalleşebilmeleri için hayata geçirdiği Hanımevleri, Efelerli kadınların yoğun ilgisini görüyor.

HABER İLAN

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, her hafta ilçeye kazandırdığı başka bir hizmetin açılışını gerçekleştirmeye devam ediyor.

HABER İLAN

Efeler Belediyesi Başkanı Mehmet Fatih Atay, Adnan Menderes Kapalı Pazar Yerini hizmete açtı.

Aydın Haberleri

Efeler Belediyesi Başkan Adayı Anıl Yetişkin, göreve seçilmesi halinde yapacağı projeleri kitapçıkta topladı.

HABER İLAN

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya ilçeye kazandırılması planlanan Adnan Menderes Üniversitesi’ne bağlı bir yüksekokul projesi için Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ)...

Aydın Haberleri

Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ramazan ayında kentin birçok noktasında düzenlediği iftar programlarına devam ediyor.

SİYASET

Efeler Belediyesi Başkanı ve İYİ Parti Efeler Belediyesi Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay ara vermeden Efeler halkıyla buluşmaya devam ediyor.

SİYASET

Demokrat Parti Efeler Belediye Başkan Adayı Hasan Dinçer, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Aydın Tabip Odasını ziyaret etti.

Nazilli Haberleri

İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Nazilli’nin Dallıca Mahallesinde gerçekleştirdiği operasyonda, 420 gram kubar esrar ve 45 uyuşturucu hap ele geçirildi.

HABER İLAN

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kent genelinde eş zamanlı olarak sürdürülen yol yapım çalışmalarına devam ediyor.