banner47

CHP’nin Aydın Milletvekilleri nerede?

Yerel seçime 80 gün kaldı.

Siyasi partilerin genel merkezlerinde ittifak ve aday belirleme çalışmaları, yerelde aday adaylığı, sonra da adaylık çalışmaları hummalı şekilde devam ediyor.

Adaylarını belirleyen CHP, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun katılımıyla törenler düzenliyor.

AK Parti’de ise gözler Cumartesi gününe çevrilmiş durumda.

AK Parti Aydın teşkilatı, Cumartesi’den itibaren çalışmalarına başlayacak. Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın katılımıyla düzenlenecek törende, adayların belirlenmesinde aktif rol oynayan AK Parti’li 4 milletvekili de muhakkak yer alacak. AK Parti Aydın milletvekillerinin, adayların belirlenmesi kadar, belirlenen adayların seçim çalışmalarında da boy göstereceğini tahmin etmek zor değil.

Peki, AK Parti’li vekiller Ankara’daki görevlerinin yanı sıra Aydın’da bu kadar aktifken, CHP Aydın Milletvekilleri nerede?

Önceden MYK’daki ağır sorumluluğu nedeniyle Aydın’a yeterince vakit ayıramadığını düşündüğümüz Bülent Tezcan, şimdi MYK’da da görevi olmamasına rağmen Aydın’a en son ne zaman geldi? Hatırlayan var mı?

AK Parti Didim’de, önceki Belediye Başkanı Mümin Kamacı gibi kuvvetli bir isimle seçime girmeyi planlarken, Didim bölgesinden milletvekili seçilen Hüseyin Yıldız’ı gören oldu mu?

Süleyman Bülbül kısa süre önce Nazilli’deydi. TBMM’de Aydın’a ilişkin soru önergeleri veriyor, konuşma yapıyor. Ancak CHP’nin Aydın’daki etkinliklerinde var mıydı?

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ilçe ilçe gezip adaylarını tanıttı.

CHP Aydın Milletvekilleri bu törenlere katıldı mı? Katılmadı!

Haklı olarak vatandaş soruyor: CHP Aydın Milletvekilleri nerede?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif eris
Arif eris - 7 ay Önce

Çok güzel daha etkileyici daha da vurucu eleştiri ve övgüler beklerim. Bazı vuracaksin bazı da okşayacaksin.