Tam kadroyla Amasya'ya gideceklerini belirten Kanber, 3 puanla Aydın'a dönemek istediklerini söyledi.

(Haber: Yusuf Yıldız)

Efeler 09 SFK teknik direktörü Veyis Kanber ligin 5. haftasında Amasyaspor ile oynayacakları maç öncesinde Aydın Kulis'e açıklamalarda bulundu. Sezonun başında oynadıkları maçlarını değerlendiren Kanber, "Sezona deplasmanda Bulvarspor takımı maçıyla başladık. Kazanbileceğimiz bir maçtı ama berabere bitirdik. Tabii deplasmanda beraberlik iyi fakat oyun gayet iyiydi. Kaçırdığımız pozisyonlar bizi maçı berabere bitirmemiz halinde bile üzdü. Sonraki maçlarımızı kazandık. Bu son maçı da kazanmamız gerekiyordu. Biraz hava koşullarının azizliği oldu biraz da kazandığımız pozisyonları kullanamadık. En azından şu 4 haftada mağlup olmadık" şeklinde konuştu.

"TAM KADRO AMASYA'YA GİDECEĞİZ"

Amasyaspor ile deplasmanda oynayacakları maç hakkında konuşan Kanber: "Sezonun Amasyaspor maçıyla beraber başladığını düşünüyorum. Zor bir süreç bizi bekliyor. Güzel bir sahada güzel bir ortamda maç oynayacağız. Oynadığımız 4 rakip arasından bize karşı kazanmaya çıkan yoktu 'Efeler takımı bizi yenmesin' diye oynadılar. Şimdi bizi yenmeye çıkan bir Amasyaspor takımı olacak. Biz de ona göre hazırlanıyoruz, ona göre oynayacağız. Kaybetmeden inşallah 3 puanla Aydın'a döneceğiz diye düşünüyorum. Tugay'ın dışında da şuanda bir sakat oyuncumuz gözükmüyor. Tam kadroyla Amasya'ya gideceğiz" ifadelerini kulandı.

‘ Madde bağımlılığına spora evet’ final maçı oynandı ‘ Madde bağımlılığına spora evet’ final maçı oynandı

"KULÜBÜN AİLE YAPISI VAR"

Efeler 09 SFK sezon başında kadrosuna birçok takviye yaparak başlamıştı. Yönetimin elinden geldiği tüm fedakarlığı yaptığını belirten Kanber,  "İstediğimiz oyuncuları takıma kazandık. Gelen oyuncular oyun sistemine ayak uyduracaklar. Çok dinamik, çok karakterli bir oyuncu grubuna sahibiz. Kulübün aile yapısı var. Buraya uyum sağlayan oyuncu çok başarılı oluyor. Uyum sağlamamak da mümkün değil. Gelen oyuncular da şuanda o mutluluğu yaşıyorlar. Oyuncular biraz da bunun şoku içerisinde. 'Başkanından en aşağıdaki kulüp yöneticisine kadar insanlar nasıl bu kadar sahiplenmişler' diye şaşırıyorlar. Çünkü görmedikleri bir aile bağı var. Bizi başarıya götüren de bu zaten" dedi.