Toplantıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydın Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası Başkanı Serhan Avşar şu ifadeleri kullandı:

Başkan Kaya ve Rektör Kent'in gündemi İncirliova'ya üniversite Başkan Kaya ve Rektör Kent'in gündemi İncirliova'ya üniversite

“Odamızın Üyeleri arasında yer alan, farklı sektörler, bizim zenginliğimizdir. Bu farklılıklar aslında toplumsal hayatın temel dinamiklerini oluşturur. Karşılıklı yardımlaşmaya, ilerlemeye ve birbirimize karşı hoşgörülü olmaya vesiledir bu durum. Bu sektörler arasında, yer alan Spor Salonlarının sorunlarını ele almak için bir araya geldik. Aydın Ticaret Odası Meclis Üyesi Ümit Kundakçı'nın eşlik ettiği toplantımızda sektörün en önemli sorunlarını tespit ettik. Sorunlar arasında; Mevsimsel Üye sayısı yüzünden finans, denetimcilerin yetersiz bilgisi yüzünden denetim, salonların hızla artan sayısı ve birbirine olan yakınlığı yüzünden rekabet, vergi ve sosyal güvenlik primleri gibi kalemler yüzünden devletimizle olan ilişkilerinde sorunları karşılıklı olarak tespit ettik. Bu aşamadan sonra bu sorunları çözmek, dile getirmek, Şahsım ve Odamızın başta gelen görevleri arasında yer alacaktır. Göreve başladığımız andan itibaren, bütün üyelerimizle temas halindeyiz, bir aradayız. Sektör ayrımı olmadan, Odamızın her Üyesi bizim için değerlidir, kıymetlidir. Hizmet ve çözüm için göreve geldik. Biz işimize odaklandık, icatlarımızla gündemde olacağız, üyelerimiz için daha yapacağımız çok iş var.”