banner47
r

DSİ’nin Aydın yatırımları için ihale izinleri onaylandı

Tarım ve Orman Bakanlığı, Aydın’a yapılacak DSİ yatırımları için ihale izinlerini onayladı. Müjdeyi duyuran AK Parti Milletvekilleri Mustafa Savaş ve Metin Yavuz, gelişmenin hayırlı olmasını diledi. 

DSİ’nin Aydın yatırımları için ihale izinleri onaylandı
banner68
banner108

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli tarafından Aydın’a yapılacak bir takım DSİ yatırımlarının ihale izinleri onaylandı. Buna göre, 70 milyon TL keşif bedelli Koçarlı/Bağarası Sulaması 2.Kısım Malzeme Alımı, 9 milyon TL keşif bedelli Aydın-Nazilli Mergen Çayı Yukarı Havza Islahı, 9 milyon TL keşif bedelli Aydın-Karacasu Güzelköy-Çamköy YÜS Sulaması için önümüzdeki süreçte ihaleye çıkılacak. 
Müjdeli haberi duyuran AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, “Desteklerinden dolayı başta Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyor, Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Dr. Bekir Pakdemirli’ye teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 
TBMM KİT Komisyonu Başkanı, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ise, “Haftaya güzel bir haberle başladık. Aydın’ımız ve hemşehrilerimiz için hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
lütfen
lütfen - 2 hafta Önce

Allah rızası için insanlara istihdam!!!

SIRADAKİ HABER