İncirliova 'da korkutan kaza İncirliova 'da korkutan kaza

Vatandaşları evlerinde ziyaret ederek iftar sofralarına konuk olan Milletvekili Sarıbaş ve Koçarlı Belediye Başkan Adayı Nedim Kaplan, hem vatandaşların sorunlarını evlerinde dinliyor, hem de ramazan ayının bereketini hemşerileriyle birlikte yaşıyor. 

Vatandaşların her zaman olduğu gibi Ramazan ayından da yanlarında olduklarını söyleyen Başkan Kaplan, “Ramazan paylaşım ayıdır, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği aydır. Hemşerilerimiz ile birlikte iftar sofrasında buluşup hem sıkıntılarını dinliyoruz, hem de ramazan ayının bereketini ve heyecanını birlikte yaşıyoruz. Bugün de AK Parti Aydın Milletvekilimiz Seda Sarıbaş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanımız Ebru Alp Kayır, AK Parti ilçe Başkanımız Ümit Özdemir ve AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanımız Aylin Dağdeviren ile birlikte Orta mahalleden Ahmet Kocatürk ve ailesinin hazırlamış olduğu sıcak ve samimi iftar sofrasına konuk olduk ve gönül sofralarında dualarla açtık oruçlarımızı. İftar sofralarımız aynı zamanda gönül sofralarımız olsun. Birliğimiz, beraberliğimiz, bereketimiz bol, sofralarımız her daim kalabalık olsun” dedi.

Kaplan ayrıca, “AK Parti Aydın Milletvekilimiz Sn. Seda Sarıbaş ile birlikte İlçemiz önceki dönem Esnaf Odası Başkanlarımızdan Mehmet Gökçen'in kıymetli annesi Nigar teyzemizin, İlçemiz esnaflarından Mustafa Atar ve değerli eşi Ayşe Atar'ı ile  İlçemiz esnaflarından Sadettin Saygın değerli esi Ayşe Saygın'ın evlerini misafir olarak, ramazanlarını mübarek edip, hayır dualarını aldık.
Misafirperverlikleri ve güler yüzleri  için kendilerine teşekkür ediyorum.

Milletvekili Sarıbaş ise, “Bizleri gönül sofralarına davet eden Kocatürk ailesine sıcak ilgileri ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.” dedi.