FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

14 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri kapsamında MHP Didim İlçe Seçim Ofisi, hizmete açıldı. Yeni Mahalle, 819 Sokak’ta hizmete giren ofisin açılışına MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Aydın Milletvekili Adayları Deniz Depboylu, Burak Pehlivan ve Çetin Durmaz, MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Kubaliç ile çok sayıda partili katıldı. MHP İl Başkanı Alıcık; İlçe Başkanı Sağdıç ve milletvekili adayları ile birlikte, seçim ofisinin açılış kurdelesini kesti.
PEHLİVAN: “SÖZ ARTIK HAKEM OLAN TÜRK MİLLETİ’NİNDİR”
Açılışta konuşan MHP Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan, “Didim seçim ofisimizin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. 14 Mayıs seçimlerinin tarihi önemini biliyoruz. Milletvekili adaylarımızla birlikte Aydın’ın her yerini karış karış geziyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz için destek istiyor, gönüldaşlarımız ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Her bölgemizde MHP’mize teveccüh giderek artmaktadır. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Aydın’da tarih yazacağız. Söz artık hakem olan Türk Milleti’nindir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açık ara farkla seçimi kazanacağını sahada görüyoruz. MHP’miz de en üst sayıda milletvekili ile mecliste yerini alacaktır. Başta İlçe Başkanımız Mustafa Sağdıç ve yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere tüm ekibimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
“VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”
Açılış ilgili konuşan MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç da, 14 Mayıs seçimlerinde seçim çalışmalarının yürütülmesi ve partililerin bir araya gelmesi noktasına seçim ofisini açtıklarını ifade etti. Başkan Sağdıç, “Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli Bey’in emir ve talimatları çerçevesinde seçim çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Cumhur İttifakı’nın adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ve MHP’nin mecliste en güçlü şekilde temsil edilmesi noktasında var gücümüzle alanlarda olacağız. Vekil adaylarımızla sahada sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Tüm partililerimizi ve davamıza gönül vermiş vatandaşlarımızı da seçim ofisimize, çayımızı içmeye bekliyoruz” diye konuştu.