Görkemli açılışta konuşan MHP Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan, “14 Mayıs’ta Aydın’da tarih yazacağız” dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Genel Seçimler kapsamında MHP Didim İlçe Seçim Ofisi hizmete açıldı. Yenimahalle 819 Sokak’ta yapılan açılışa MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP Aydın Milletvekili Adayları Deniz Depboylu, Burak Pehlivan ve Çetin Durmaz, MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç, Didim Ülkü Ocakları Başkanı Tolga Kubaliç ile çok sayıda partili katıldı. MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, MHP İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç ve milletvekili adaylarının katılımıyla seçim ofisinin kurdelesini kesti. 

PEHLİVAN: SÖZ ARTIK HAKEM OLAN TÜRK MİLLETİ’NİNDİR

Açılışta konuşan MHP Aydın Milletvekili Adayı Burak Pehlivan, “Didim seçim iletişim merkezimizin hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.14 Mayıs seçimlerinin tarihi önemini biliyoruz. Milletvekili adaylarımızla birlikte Aydın’ın her yerini karış karış geziyor, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz için destek istiyor, gönüldaşlarımız ve vatandaşlarımızla beraber oluyoruz. Her bölgemizde MHP’mize teveccüh giderek artmaktadır. Allah’ın izniyle 14 Mayıs’ta Aydın’da tarih yazacağız. Söz artık hakem olan Türk Milleti’nindir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan açık ara farkla seçimi kazanacağını sahada görüyoruz. MHP’mizde en üst sayıda milletvekili ile mecliste yerini alacaktır. Başta İlçe Başkanımız Mustafa Sağdıç ve yönetim kurulu üyelerimiz olmak üzere tüm ekibimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

“VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ”
Açılış ilgili konuşan MHP Didim İlçe Başkanı Mustafa Sağdıç 14 Mayıs seçimlerinde seçim çalışmalarının yürütülmesi ve partililerin biraraya gelmesi noktasına seçim ofisini açtıklarını ifade etti. Başkan Sağdıç, “Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli beyin emir ve talimatları çerçevesinde seçim çalışmalarımızı aralıksız devam ediyoruz. Cumhur ittifakının adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi ve MHP’nin mecliste en güçlü şekilde temsil edilmesi noktasında var gücümüzle alanlarda olacağız. Vekil adaylarımızla saha sıkmak el çalmadık kapı bırakmayacağız. Tüm partililerimize ve davamıza gönül vermiş vatandaşlarımızı da seçim ofisimizi çayımızı içmeye bekliyoruz” diye konuştu.