FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Şampiyonluk şöleninde kupayı kaldıran İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya şampiyonluğu İncirliova halkına armağan ederek yeni hedeflerinin Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek olduğunu vurguladı.

Aydın Süper Amatör Lig 2. Grup’ta geçen hafta şampiyonluğunu ilan eden İncirliova Belediyespor, Kızılcaköyspor’un ligden çekilmesi nedeniyle gruptaki son maçını Germencikspor ile yaptı. İncirliova Yaşar Kocabıyık Stadı’nda oynanan maçı İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hasip Arıkan, İncirliova Belediyespor Kulübü Başkanı Bekir Kaykı, kulüp yöneticileri ve çok sayıda taraftar izledi. Taraftarlarının desteğini arkasına alan İncirliova Belediyespor, Germencikspor’u 5-0 mağlup etti.

BÜYÜK COŞKUYLA KUTLADILAR


Maç sonunda kupa töreni düzenlendi. Törende ASKF Başkanı Hasip Arıkan, İncirliova Belediyespor’u şampiyon olmasından dolayı tebrik etti. Arıkan, futbolculara kupa ve madalyalarını takdim etti. Kupayı alan futbolcular, şampiyonluğu kulüp yönetimi ve taraftarlarla büyük bir coşkuyla kutladı. İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, şampiyonluk için antrenör Serkan Bilen ve ekibi ile futbolculara teşekkür etti. Öte yandan maç öncesinde İncirliova Belediyespor’un eski oyuncularına üzerinde isimlerinin yazılı olduğu forma hediye edildi.

ŞAMPİYONLUĞU İNCİRLİOVA HALKINA ARMAĞAN ETTİ


İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, seçimden önce İncirliova Belediyespor’u şampiyon yapacağına söz vermişti. Şampiyonluk için yoğun mesai harcayan ve desteğini kulüpten eksik etmeyen Başkan Kaya, sözünü tuttu. Şampiyonluğu İncirliova halkına armağan eden Başkan Kaya, Play-Off maçlarını namağlup tamamlayarak, Bölgesel Amatör Lig’e çıkmak istediklerini söyledi. Kaya, İncirliova halkını, grup maçlarında olduğu gibi Play-Off maçlarında da takımı desteklemeye çağırdı.