(Haber: Yusuf Yıldız)

Haftasonu oynanacak olan karşılaşmaların hakemleri TFF tarafından ilan edildi. Aydın takımlarından Nazilli Belediyespor, Efeler 09 SFK ve Kuşadasıspor'un karşılaşma hakemleri belli oldu.

TFF 2. Lig Beyaz Grup 8. hafta karşılaşmasında Nazilli Belediyespor, evinde Kırşehir Futbol Spor Kulübünü konuk ediyor. Karşılaşmayı Antalya bölgesinden Batuhan Kolak yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Antalya bölgesinden Kerem İlitangil, Konya bölgesinden Gökhan Yüksel ve Antalya bölgesinden Kemal Ögen oldu. 

TFF 3. Lig 2. Grup 6. hafta karşılaşmasında Efeler 09 SFK, Pazarspor'u konuk ediyor.. Karşılaşmayı Niğde bölgesinden Kemal Savaş yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Aksaray bölgesinden Yunus Yıldız, Mersin bölgesinden Abdullah Polat ve Aksaray bölgesinden Esra Sağlam oldu.

Efeler’den evinde kritik puan kaybı Efeler’den evinde kritik puan kaybı

TFF 3. Lig 3. Grup 6. hafta karşılaşmasında Kuşadasıspor, Karaköprü Belediye Spor'a konuk oluyor. Karşılaşmayı İzmir bölgesinden Berk Çekal yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Manisa bölgesinden Ahmet Türkeş, İzmir bölgesinden Ertaç Kuşku ve Muğla bölgesinden Samet Şahin oldu.