Mehmet Kıvrak Haberleri

Mehmet Kıvrak haberleri ve güncel Mehmet Kıvrak gelişmeleri, Mehmet Kıvrak ile ilgili tüm video, Mehmet Kıvrak fotoğrafları ve Mehmet Kıvrak haberleri Aydın Haberleri | Aydın Kulis Haber | Son Dakika Aydın Haberleri sitemizde


Aydın Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ilçede etkili olan sağanak yağışların ardından oluşan birikintilerin tahliyesi için ekiplerini harekete geçirdi.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ilçede etkili olan sağanak yağışın neden olduğu olumsuzluklara karşı ekiplerini harekete geçirdi.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde Çineli hemşehrileriyle bir araya gelerek bayramlaştı.

Çine Haberleri

Çine Belediye Meclisi’nin yeni dönem ilk toplantısı yapıldı. Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Seçim bitmiştir, ben artık herkesin belediye başkanıyım,...

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, yerel seçimlerin ardından kendisine hediye edilen çiçekleri satılması için Seferihisar LÖSEV Doğal Ürünler Çiftliği’ne bağışladı.

Çine Haberleri

31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir farkla Çine Belediye Başkanı seçilen Mehmet Kıvrak, mazbatasını aldı.

Çine Haberleri

31 Mart Yerel Seçimlerini halkının desteğiyle büyük zaferle kazanan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, halkın içinde halktan biri olmaya devam...

Çine Haberleri

31 Mart Yerel Seçimlerinde partisi CHP’den aday olan ve büyük bir farkla seçimi kazanan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak için...

Çine Haberleri

Aydın’ın Çine ilçesinde 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde sandıkların büyük çoğunluğu açılırken CHP’nin adayı mevcut Başkan Mehmet Kıvrak ipi göğüslüyor.

Aydın Haberleri

Aydın’ın Çine ilçesinde seçimi önde götüren CHP adayı Mehmet Kıvrak için kutlamalar başladı. Kıvrak’ı destekleyen vatandaşlar, parti binası önünde toplandı.

Çine Haberleri

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak mahalle ziyaretlerine dur durak bilmeden devam ediyor.