Kuşadası'ndaki kazada 8 kişi yaralandı Kuşadası'ndaki kazada 8 kişi yaralandıÇine Belediyesi ekiplerinin Başkan Mehmet Kıvrak’ın talimatları doğrultusunda Celep Konukevi ve Hayvan Pazarı'nda başlattığı, bakım onarım ve tadilat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Celep Konukevi'nin yenilenmesiyle birlikte, misafirlerin daha konforlu konaklaması; Hayvan Pazarı'nın modernizasyonu ile de daha güvenli alışveriş ortamının oluşturulmasının hedeflendiği çalışmaları Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak da yakından takip ediyor.

“TESİSİMİZ DAHA MODERN VE İŞLEVSEL BİR KONUMA KAVUŞACAK”
Mesaisinin büyük bölümünü ekipleriyle bir araya gelerek tamamlayan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Belediye Başkan Yardımcısı Timuçin Karabulut ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Demir ile birlikte Celep Konukevi ve Hayvan Pazarı'nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden detaylı bilgi aldı.
Tadilat sürecinin planlandığı gibi ilerlediğini ifade ederek konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Kıvrak, tadilat işlemlerin tamamlanmasıyla birlikte konukevi ve hayvan pazarının daha modern ve işlevsel bir konuma kavuşacağını vurguladı. Tesisin yenilenen haliyle ilçe halkı ve celep esnafına iyi hizmet vereceğini dile getiren Başkan Kıvrak, “Çalışmalarımızı en kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, daha modern, daha çağdaş bir Çine için kendisinin ve ekiplerinin her daim sahada olduğunu sözlerine ekledi.

Editör: Meltem Danışman