Başkan Kıvrak, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde dinliyor Başkan Kıvrak, mahallelerin ihtiyaçlarını yerinde dinliyor

Başkan Kıvrak, projenin detayları hakkında yetkililerden bilgi alarak çalışmaları yerinde denetledi.
Projenin ilçede yaşayan can dostlar için büyük bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Başkan Mehmet Kıvrak, "Hayvan dostlarımızın daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla projemizi hayata geçiriyoruz. Bu merkezde, sokak hayvanlarının bakımı, tedavisi ve rehabilitasyonu gerçekleştirilecek. Aynı zamanda, sahiplendirme faaliyetleri ile hayvanlarımızın yeni yuvalarına kavuşmasına da katkı sağlayacağız" dedi.

PROJE TAMAMLANDIĞINDA SOKAK HAYVANLARININ HER TÜRLÜ İHTİYACI SAĞLANACAK
Evcil Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nin modern bir yapıya sahip olacağını belirten Başkan Kıvrak, "Merkezimizde veteriner hizmetleri, ameliyathaneler, karantina alanları ve oyun parkları gibi birçok farklı bölüm bulunacak. Projemiz tamamlandığında, hayvanlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede bir tesis olacak" ifadelerini kullandı.

Projenin en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılmasını hedeflediklerini belirten Başkan Kıvrak, Çine Belediyesi Veteriner İşleri Birimi’nin aşılama, tedavi ve sahiplendirme faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü, gerçekleştirdikleri çalışmalarla her zaman sokak hayvanlarına sahip çıktıklarını da sözlerine ekledi.

Editör: Meltem Danışman