FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in projesiyle Çine’nin genç yeteneklerini ortaya çıkarmak için düzenlenen Ödüllü 100. Yıl Futbol Turnuvası’nın sona ermesinin ardından takımlara hediyeleri de verildi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşayan genç yetenekler ödüllerini bu anlamlı günde alarak çifte mutluluk yaşadılar. Turnuva sonunda birinci olan El Clasico takımı kişi başı 3 bin TL, ikinci olan Real Madran takımı kişi başı 2 bin TL, üçüncü olan Şimşekspor takımı ise bin TL’lik ödülün sahibi oldu.

İŞ ADAMI ÜNAL DA TOP HEDİYE ETTİ

El Clasico ve Real Madran arasında oynanan final maçını takip ederek gençlere destek sözü veren Çineli İş İnsanı Melih Ünal, dereceye giren takımlara top hediye etti. Genç yetenekler hediyelerini ödül töreninde aldı.

“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

Çine’de sporun ve sporcunun gelişimi için desteklerini aralıksız sürdüren Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, turnuvada dereceye giren takımları tebrik etti. Çine Madranspor’un gelecekteki oyuncularının altyapıdan çıkacağını hatırlatan Başkan Enver Salih Dinçer, “Geleceğin Çine Madranspor ruhunu Çine’nin çocuklarından bir takım kurarak yaratacağız. Her zaman spora ve sporcuya desteğimiz sürecek. Çine Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız” diye konuştu. Başkan Dinçer, spora ve sporculara desteğinden dolayı Çineli İş İnsanı Melih Ünal’a da teşekkür etti.