Doğalgaz çalışmalarının tamamlandığı mahallelerde yolları yenilemek için aralıksız çalışan Çine Belediyesi ekipleri, faaliyetlerini ilçenin birçok noktasında eş zamanlı sürdürüyor.  

Mahallelerin ihtiyaçlarını bizzat yerinde gözlemleyen ve özellikle yol konusunda ekiplerini çalışma gerektiren noktalara yönlendiren Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak; son olarak Karakollar, Cumhuriyet ve Çaltı Mahallesi’ndeki çalışmaları denetledi. Devam eden yol yapım çalışmalarıyla ilgili birim sorumlularından bilgiler alan Başkan Kıvrak, belirlenen program dahilinde yol yenileme çalışmalarının tüm mahallelerde devam edeceğini belirtti.

Başkan Kıvrak: Çine’mize hep birlikte hizmet edelim Başkan Kıvrak: Çine’mize hep birlikte hizmet edelim

Başkan Kıvrak yaptığı açıklamada; “Doğalgaz rahatlığına kavuşan Çine’mizde sıra modern ve dayanıklı yollarda. Bugün ekiplerimizle yoğun mesai harcadıkları Karakollar, Cumhuriyet ve Çaltı Mahallemizde bir araya geldik, çalışmalarımızla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Çine halkımızın her şeyin en iyisini hak ettiğini biliyor, ilçemize en iyi hizmeti vermek için çok çalışıyoruz” dedi.