Çine tek yürek oldu Çine tek yürek oldu

Pazar duasını esnafla birlikte yapan Başkan Kıvrak, zabıta amirliğini de ziyaret etti.

İLK DURAK: PEYNİR HALİ KAPALI PAZARYERİ
Mesaisinin bir büyük bölümünü çalışmaları yerinde inceleyerek geçiren Başkan Mehmet Kıvrak, Perşembe günleri kurulan semt pazarında esnaf ve halkıyla da bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

Sabah erken saatlerde pazaryerine gelen Başkan Kıvrak, esnafın tezgahlarını tek tek ziyaret ederek alışverişini yaptı.
Alışverişi esnasında esnaf ve vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Kıvrak, onların istek ve önerilerini de dinledi. Esnaf ve vatandaşların dileklerini not eden Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, “Belediye olarak çözüm odaklı çalışmalarımız sürüyor. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Onların ihtiyaçlarını yerinde dinlemek ve çözümler üretmek için bu tür ziyaretlerimizi sürdüreceğiz" diye konuştu. Esnafla birlikte pazar duası ederek birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Kıvrak, yerel üreticilerin ürünlerinden satın aldı ve esnafa hayırlı kazançlar diledi.
ZABITA AMİRLİĞİNİ DE ZİYARET ETTİ
Pazaryeri ziyaretinin ardından Başkan Kıvrak, Çine Belediyesi Zabıta Amirliği'ni de ziyaret etti. Zabıta ekipleriyle bir araya gelen Kıvrak, pazaryerinin işleyişi ve düzeni hakkında bilgiler alarak, ekiplere gerekli talimatlarını da verdi.

Editör: Meltem Danışman