Didim Belediyesi, Didim Turizm Derneği ve kurumların ve sektör temsilcilerinin desteği ile Tarihi ve kültürel değerleri, doğal güzellikleri ve eşsiz koyları ile tanıtılan Didim, tanıtım broşürleri ve materyalleri ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.  Fuarın ilk gününe Didim Kaymakamı Can Kazım Kuruca, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, Belediye Başkan Yardımcısı E.Öznur Gündoğdu, Didim Turizm Derneği Başkanı Melih Koyuncu, belediye meclis üyeleri, kurum amirleri ve sektör temsilcileri katıldı. 

Didim standına herkesi davet eden Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “TTI İzmir- 17. Uluslararası Turizm Ticaret ve Fuar Kongresi’nde yerlerimizi aldık. Didim’imizin tarihi ve kültürel güzellikleriyle birlikte muhteşem koylarımızı ve muhteşem koylarımızdaki otellerimizi ziyaretçilerimize aktarıyoruz. Sizleri de B holu D 218’e standımızı ziyaret etmeye bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Didim Belediyesi okullarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor Didim Belediyesi okullarda temizlik çalışmalarını sürdürüyor

9 Aralık Cumartesi gününe kadar açık olacak fuarda Didim, tüm güzellikleri ile ziyaretçilere anlatılacak.
 

Editör: Meltem Danışman