Başkan Kıvrak: Hep birlikte, güzel bayramlar geçirelim Başkan Kıvrak: Hep birlikte, güzel bayramlar geçirelim


Cumhuriyet Halk Partisi Çine İlçe Başkanlığı tarafından Şehler Düğün Salonu’nda düzenlenen geceye; Cumhuriyet Halk Partisi Aydın Milletvekilleri Evrim Karakoz ve Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçi, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Çine Belediyesi Meclis Üyeleri ve Adayları, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çavdar, CHP Çine İlçe Örgütü, muhtarlar, partililer çok sayıda vatandaş katıldı.

 “SÖZÜM SÖZ MEHMET KIVRAK SÖZÜ”
Salonu dolduran coşkulu kalabalığa teşekkür ederek konuşmasına başlayan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak,  “Doğduğum, büyüdüğüm, yuva kurup kök saldığım topraklarda, dürüstlüğümüzle, efendiliğimizle, çalışkanlığımızla gururlu bir yola çıktık. Baba parası yiyerek değil, dişimle, tırnağımla, alın terimle, çok çalışarak buralara geldim. İçinizden sizlerden birisiyim. Cennet Çine’min her köşesinde her taşın altında, her ağacın altında bir anım vardır. Kim olduğumu, nasıl ve ne şartlarda yetiştiğimi bir an olsun unutmadım. Güzel Çine’mizi, güzel insanlarımızı sevgiyle sarmaya devam edeceğim. Kadınıyla, çocuğuyla, genciyle her bir hemşerimin hayatına dokunacağım. Çine’ye borcumu ödemek istiyorum. Toprağımızın bereketini birlikte paylaşmak istiyorum. Herkesin imrenerek baktığı, örnek aldığı, mutlu olduğu bir Çine için meclis üyesi adayı arkadaşlarımla çok çalışacağız. Gelecek dönemde her kesime hitap eden projelerimizle Çine’mizin hak ettiği, layık olduğu günlere kavuşturacağız. Sözüm söz Mehmet Kıvrak sözü” diye konuştu.

ÇİNE’YE DEĞER KATACAK PROJELER
Başkan Kıvrak’ın hayata geçireceği 18 projesi ise şu şekilde; Asfalt Üretim Tesisi, Pazaryeri ve Otopark, Kreş Ve Anaokulu Projesi, Gezici Çocuk Otobüsü, Toplu Konut Projesi, Cumhuriyet Oteli’ne Ek Hamam, Sauna Ve Fitness Salonu, Çine Enerji Kooperatifi, Cumhuriyet Kültür Merkezi, Kitap Kafe, Çine Üretici Kooperatifi, Biyogaz Enerji Tesisi, Çine Yeni Sanayi Sitesi Projesi, Kalabak Sosyal Yaşam Alanları Yeşil Kuşak 3’üncü Etap Projesi, Sokak Hayvanları Doğal Yaşam ve Bakım Merkezi, Kentsel İyileştirme ve Kentsel Dönüşüm, Esnaf Buluşmaları ve Kültür-Sanat ve Spor Kenti Çine, Her Alanda Daha Yaşanabilir Bir Çine.