Başkan Kıvrak’tan yol çalışmalarına yakın takip Başkan Kıvrak’tan yol çalışmalarına yakın takip


Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak’ın talimatlarıyla ilçe sakinlerinin rahat ulaşımı ve güvenliği için aralıksız bir şekilde sahada faaliyet gösteren Çine Belediyesi ekipleri, ilçe genelindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Ekipler, bu bağlamda ilçenin birçok noktasında vatandaşların hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları gerçekleştiriyor.

BİRÇOK NOKTADA ÇALIŞMALAR YAPILIYOR
Yapılan planlama doğrultusunda ekipler, ilçe genelinde kilitli parke taşı döşeme işlemi, yol tamiratlarını ve mahallelerdeki düğün alanlarının bakımını aralıksız sürdürmeye devam ediyor. Mahalle aralarında büyüyen ve tehlike arz eden otlar da kadın çalışanların emekleriyle temizlenerek sokaklar temiz bir görünüme kavuşturuluyor.

Yaptığı çalışmalar, sağladığı katkılarla ilçe tarihi ve mirasına her zaman sahip çıkan Çine Belediyesi’nde ekipler, ayrıca Çine için önemli bir yere sahip olan İtalya Köprüsü’nde de bakım çalışması gerçekleştiriyor. Yetkili makamlardan alınan onaylar sonrası ekipler, tarihi köprünün korkuluk demirlerini koruyucu vernikle boyayarak daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlıyor.