Şehler Düğün Salonu’nunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantının açılış konuşmasını CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin gerçekleştirdi. Danışma Kurulu Toplantısı’nın içeriği hakkında bilgi vererek konuşmasına başlayan İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak yerel seçimlerde alınan başarılı sonuçlara dikkati çekerek, “Siyasette bir kural vardır. Bir seçim bittiği gün diğer seçim başlamış demektir. Biz de sizlerin değerli görüş ve önerilerini alarak yeni dönem çalışmalarımızı bu yönde şekillendireceğiz. Adım adım iktidara yürüyen bir Cumhuriyet Halk Partisi var. Sizlerin de desteğiyle partimizi iktidara taşıyacağız” diye konuştu. 

“ÇİNE’MİZİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE YÖNETECEĞİZ” 
Başkan Şahin’in ardından söz alan Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, başarılı geçen bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, “Seçimleri kazanmamızda büyük emeği geçen İlçe Başkanımız Tayfun Şahin, Kadın Kolları Başkanımız Arzu Yavuz Kocabay, Gençlik Kolları Başkanımız Mehmet Çavdar, belediye meclis üyesi arkadaşlarımız, partimizin yönetim kurulu üyeleri ve siz değerli partililerimize çok teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde yüzde 53’lük bir oranla seçimi kazandık. Çine’mizi sizlerin de görüş ve önerileriyle, birlik, beraberlik içinde yöneteceğiz” ifadelerini kullandı. 

Başkan Kıvrak daha modern bir Çine için sahada Başkan Kıvrak daha modern bir Çine için sahada

PARTİYE YENİ ÜYELER DE KATILDI
Karşılıklı fikir alışverişi ve görüşlerin paylaşıldığı toplantı sonunda CHP Çine ailesine yeni üyelerin katılımı da gerçekleştirildi. AKP’den istifa ederek Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılan Engin Yıldırım ve Selahattin Korkmaz’a parti rozetlerini CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin ile birlikte Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak taktı. Yeni üyelere ‘hoş geldiniz’ diyen Başkan Şahin, ilerleyen günlerde üye katılımlarının devam edeceğini belirtti.