Mahallelerin ihtiyaçlarını bizzat yerinde gözlemleyerek hızlı çözümler üreten Başkan Kıvrak, yeni haftanın ilk gününe Mutaflar Mahallesi’nde başladı. Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerine kulak veren Başkan Kıvrak, vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. 

“BAŞKANIMIZ, AKRABAMIZ GİBİ EVLERİMİZE KONUK OLUYOR”

Başkan Kıvrak: Hep birlikte, güzel bayramlar geçirelim Başkan Kıvrak: Hep birlikte, güzel bayramlar geçirelim

Beklentilerini direkt olarak Belediye Başkanı’na iletebildikleri için duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, “Başkanımız sanki bir belediye başkanı değil de, komşumuz gibi, akrabamız gibi evlerimize konuk oluyor, ihtiyaçlarımızla yakından ilgileniyor ve gözümüzün önünde taleplerimizi hemen birimlerine iletiyor. Kendisini mahallemizde görünce çok mutlu olduk. Görevinde başarılar diliyoruz” diye konuştular.

BAŞKAN KIVRAK HER SOKAĞA GİRDİ HER KAPIYI ÇALDI

Mutaflar Mahallesi’nin ardından geçtiğimiz gün ziyaret ettiği Yeni Mahallesi’ne tekrar giden Başkan Kıvrak, daha önceki ziyaretinde gidemediği, ulaşamadığı sokakları da gezerek, her bir vatandaşın elini sıktı, adeta kapı kapı dolaşarak vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Kıvrak, aynı zamanda mahallelerde devam eden yol yapım çalışmalarını da yerinde inceleyip, ekiplerinden çalışmaların ilerleme durumu hakkında bilgi aldı.