Daha önce Çine Esnaf Odası, Çine Şoförler Odası'nı ziyaret eden Başkan Mehmet Kıvrak son olarak Çine Ziraat Odası, Çine Kamyoncular Kooperatifi'ni ziyaret etti. Çine Ziraat Odası ziyaretine meyve ve sebze hali esnafına hayırlı işler dileğinde bulunarak başlayan Belediye Başkanı Kıvrak, daha sonra Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

“ÜRETEN, GELİŞEN VE DEĞİŞEN ÇİNE İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ”

Tarım ve hayvancılığın ilçe ekonomisinde önemli bir yer tuttuğunu ifade ederek konuşmasına başlayan Başkan Kıvrak, belediye olarak yerel üretimi ve üreticiyi her zaman desteklediklerini belirtti. İlçedeki sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışacaklarının altını çizen Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, "Üreten, gelişen ve değişen bir Çine için gece gündüz çalışacağız" diye konuştu.

Başkan Kıvrak, halkın içinde olmaya devam ediyor Başkan Kıvrak, halkın içinde olmaya devam ediyor

“HER GÖRÜŞ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ VE ÖNEMLİ”

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, ziyaretine Çine Kamyoncular Kooperatifi'nde devam etti. Kooperatif Başkanı Mehmet Can ve yönetimiyle bir araya gelen Başkan Mehmet Kıvrak, kamyoncu esnafının talep ve önerilerini yerinde dinledi. Çine'nin geleceği için işbirliği ve fikir alışverişinin önemine dikkat çeken Başkan Kıvrak, "Her türlü istek, talep ve öneriyi yerinde dinleyip Çine'mizi ortak akılla yönetmeye devam ediyoruz. Çine'miz her görüş bizim için son derece değerli ve önemli. İki başkanımıza güler yüzlü karşılamaları ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok ve Çine Kamyoncular Kooperatifi Başkanı Mehmet Can nazik ziyareti için Başkan Kıvrak'a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ziyarette Başkan Mehmet Kıvrak'a Belediye Başkan Yardımcısı Semra Eroğlu, Belediye Meclis Üyeleri Mehmet Güler, Mustafa Ali Alkan, Özden Okumuş, Timuçin Karabulut ve CHP Kadın Kolları Başkanı Arzu Yavuz Kocabay da eşlik etti.