Çine Muhsin Kalkan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesindeki halı sahada Çine Belediyesi ve Çine Madranspor ortaklığında açılan futbol kursu başladı. Kursta öğrencilerle bir araya gelen Başkan Dinçer, Kurs Antrenörü Tolga Paldrak’tan bilgiler aldı. Genç yeteneklerle sohbet de eden Dinçer, kendilerine güvenerek çocuklarını kursa gönderen ailelere de teşekkür etti.

Geleceğin başarılı sporcularının yetişmesi için üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirten Belediye Başkanı Dinçer, “Amacımız sportif başarılardan önce gençlerimize erken yaşlarda spor ruhunu aşılamak, onların ahlaklı, karakterli, düzgün ve sporun temel mantığına sahip bireyler olarak yetişmesini sağlamak. Aranızdan çıkacak yetenekli arkadaşlarınızın da Çine Madranspor altyapısına seçilerek, ileride futbolun geleceğine yön vereceğine de inancım sonsuz. Bu konuda sadece ben değil, belediyemiz çalışanları ve antrenörlerimizin de özveriyle size her türlü desteği sağlayacağına eminim. Bugünün küçükleri yarının büyükleri için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Kurslarda çocuklarını yalnız bırakmayan veliler de öğrencilerin gelişimine sunduğu katkılardan dolayı Çine Belediyesi ve Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e teşekkür etti.   

ÇİNE-28