Cumhur İttifakı İncirliova’da İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın yeni dönem projelerinin ve belediye meclis üyesi adaylarının tanıtımı için ‘Yeniden İncirliova Buluşması’ adıyla açık hava toplantısı düzenledi. Toplantıya vatandaşların ilgisi oldukça yoğun oldu. Cumhur İttifakı’na gönül veren vatandaşlar Çarşı Camisi önündeki meydanı hınca hınç doldurdu. Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş, AK Parti Aydın İl Başkanı Gökhan Ökten, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve Cumhur İttifakı yöneticilerinin yer aldığı toplantıda vatandaşlar Başkan Kaya’ya büyük sevgi gösterisinde bulundu. ‘Aytekin Başkan’ tezahüratları ile inleyen meydanda Başkan Kaya’nın sahneye çıkması ile coşku tavan yaptı.

BAŞKAN KAYA'DAN HERKESİN BAŞKANI VURGUSU

Yeniden İncirliova Buluşmasında konuşan Başkan Kaya, herkesin başkanı olduğunu belirterek “Şimdiye kadar siyasi görüşü ne olursa olsun ayrım yapmaksızın herkese eşit hizmet ederek tüm İncirliovalıların başkanı olduk. Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde herkesin başkanı olmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar hep 'bizim sevdamız İncirliova' dedik. 31 Marttan sonra da bu güzel kentin güzel insanlarına aynı şekilde hizmeti sürdüreceğiz." dedi.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 00.08.12

BAŞKAN KAYA PROJELERİNİ ANLATTI

Yeni dönemde ilçeye kazandırmayı düşündüğü projelerini de sıralayan Başkan Kaya, “ İlk etapta Sandıklı Mahallesi altyapı sorununu çözeceğiz. 140 bin metrekare ile ilçe tarihinin en büyük yol yatırımını yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Acarlara bölgenin en büyük hal tesisini kurarak bu mahallemizdeki emekçilerimizi kalkındıracağız. İkizdere Çayı’nın yanına 600 dönümlük arazi üzerine bölgenin en büyük rekreasyon alanını inşa ederek İncirliova’yı cazibe merkezi yapacağız. Üniversite ile ilgili büyük aşama kaydettik. İlçemize üniversiteyi kazandıracağız. Karayolları Genel Müdürlüğü ile ortak bir çalışma ile Aydın İzmir karayolunun İncirliova bölümünün tamamını yenileyerek Şehit Asteğmen Süleyman Çamlıca Kavşağına bir battı çıktı yapacağız. İstiklal Mahallemize Tarımsal Organize Sanayi Bölgesi projemiz ile hem tarıma hem istihdama katkı sağlayacağız. 3 bin 500 metrekarelik yeni meydan ve otopark projesi ile ilçemiz meydanını modern bir görünüme kavuşturacak ve park sorununu çözeceğiz. Yukarı mahallelerimizin doğalgaz ve sağlık ocağı sorunu yeni hizmet dönemimizde çözüme kavuşturacak, İncirliova’yı devlet destekli belediyecilik hizmetleri ile buluşturacağız.” ifadelerine yer verdi.

Whatsapp Image 2024 03 08 At 00.08.11

İYİ Parti'li Orkan Pehlivan partisinden istifa etti İYİ Parti'li Orkan Pehlivan partisinden istifa etti

Whatsapp Image 2024 03 08 At 00.08.11 (1)

Whatsapp Image 2024 03 08 At 00.08.11 (2)