Ödül töreninde konuşan Aydın Tenis Kulübü Başkanı Hasan Dinçer, turnuva için şunları söyledi:
“Kulübümüzün sevilen yüzlerinden Ayhan Bilik’in sahibi olduğu Latife Forum’un katkılarıyla düzenlenen AYTEK Kış Kupası turnuvamıza katılarak kulübümüze destek olan ve değer katan tüm sporcularımıza teşekkür ediyoruz. Birbirinden heyecanlı çekişmeli maçlara sahip olan turnuvada ödül almaya hak kazanan bütün sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz ve turnuvamız boyunca, turnuvamız dışında da kulübümüzün yanında olan, hiçbir desteğini esirgemeyen Ayhan Bilik’e teşekkürü kulübüm ve şahsım adına bir borç bilirim.”

DERECEYE GİREN SPORCULAR

Sporcular, teşvik erkekler, veteran erkekler ve veteran kadınlar olmak üzere 3 kategoride yarıştı. 20 Ocak - 5 Şubat arası gerçekleşen turnuvada ödül töreni ülkemizde gerçekleşen ve derinden etkileyen deprem felaketi nedeniyle gecikmişti. Turnuva sponsoru olan Ayhan Bilik’e ve Kulüp Başkanı Hasan Dinçer’e teşekkür plaketi takdim edildi.
Turnuvada ödül alan sporcular ise şöyle; Teşvik Erkek 3.sü Berkant Sum, Teşvik Erkek 2.si Burç Uz Teşvik Erkek 1.si Boran Ünal, Veteran Erkekler 3.sü Burak Kabalı, Veteran Erkekler 2.si İbrahim Çakmak, Veteran Erkekler 1.si Fatih Kılınç, Veteran Kadınlar kategorisinde ise 3. Handan Hasırcıoğlu, 2. Birsen Candan, 1. İse Neriman Aydın oldu. Bunların yanında kulübe uzun süre hizmet vermiş emekçilerden Nedim Özcan ve Fadime Cambaz’a da hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi verildi. Fatma Sevimli’ye En Centilmen Sporcu, Vijdan Aslan’a ise En İyi Çıkış Yapan Sporcu ödülü verildi.