Kuşadasıspor karşılaşmasını ise Mertcan Erölmez yönetecek. 

(Haber: Yusuf Yıldız)

Efeler’den evinde kritik puan kaybı Efeler’den evinde kritik puan kaybı

Bu hafta oynanacak olan karşılaşmaların hakemleri TFF tarafından ilan edildi. Aydın takımlarından Nazilli Belediyespor, Efeler 09 SFK ve Kuşadasıspor'un karşılaşma hakemleri belli oldu.

SERİK BELEDİYESPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR MAÇINI BAYRAM BAŞKAN YÖNETECEK  

TFF 2. Lig Beyaz Grup 7. hafta karşılaşmasında Nazilli Belediyespor Serik Belediyespor'a konuk oluyor. Karşılaşmayı İstanbul bölgesinden Bayram Başkan yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise İstanbul bölgesinden Sinan Ertinğu, İstanbul bölgesinden Sabri Üstünel ve İstanbul bölgesinden Seyfettin Alper Yılmaz oldu. 

AMASYASPOR- EFELER 09 SFK MAÇINI OSMAN KÖKSALDI YÖNETECEK

TFF 3. Lig 2. Grup 5. hafta karşılaşmasında Efeler 09 SFK Amasyaspor'a konuk oluyor. Karşılaşmayı Kırşehir bölgesinden Osman Köksaldı yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Sivas bölgesinden Mehmet Öcal, Ankara bölgesinden Demirhan Emir ve Yozgat bölgesinden Süleyman Erkılıç oldu. Karşılaşma 8 Ekim Pazar günü 15.00'da Amasya 12 Haziran Stad'ında oynanacak. 

KUŞADASISPOR - BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR MAÇINI MERTCAN EDÖLMEZ YÖNETECEK 

TFF 3. Lig 3. Grup 5. hafta karşılaşmasında Kuşadasıspor evinde Bayburt Özel İdare Spor'u konuk ediyor. Karşılaşmayı Burdur bölgesinden Mertcan Erölmez yönetecek. Karşılaşmanın yardımcı hakemleri ise Konya bölgesinden Metin Uçar, Antalya Vedat Güneş ve Feyyaz Arıcı oldu.