FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Aydın Fenerbahçeliler Derneği, geleneksel hale getirdiği '19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü' kutlama etkinliğini bu yıl Efeler'de bulunan bir otelde gerçekleştirdi. Yüzlerce Fenerbahçe taraftarı, formalarını giyerek geceye katıldı. Ünlü ses sanatçısı Efe Duman eşliğinde marşlar ve şarkılar söyleyen taraftarlar coşkulu anlar yaşadı. Renkli anlara sahne alan gecede sahneye çıkan dansçılar da  taraftarların coşkusunu ikiye katladı. 
Gecede, sarı - lacivertli taraftarlara çekilişle  hediyeler dağıtıldı. Hediyeler arasında Fenerbahçe'nin gelecek sezon evinde oynayacağı derbi maçlarına bilet de yer aldı.

"DÜNYADA TÜRK OLMAK TÜRKİYE'DE FENERBAHÇELİ OLMAK GİBİDİR'

Gecede bir konuşma yapan Aydın Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hayrettin Dincil, tüm misafirlere iyi eğlenceler dileyerek sözlerine başladı. 
Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi veren Dincil, "Zaman zaman bize sorular geliyor. 'Aydın Fenerbahçeliler Derneği'nin ne gibi faaliyetleri oluyor?' şeklinde.  Normal bir vatandaş statta maç izlemeye gitmekte zorlanıyor. Maç bileti ve kombineye ulaşımı kolay olmuyor. Biz tüm bu zorlukların aşılmasında yardımcı oluyoruz. Benim Fenerbahçe ile bağdaştırdığım bir kelime var.  
Dünyada Türk olmak, Türkiye'de Fenerbahçeli olmak gibi bir şeydir" diyerek sözlerini noktaladı. 
Her anı coşku ve mutluluk içinde tamamlanan geceye katılan taraftarlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve CHP Efeler Belediye Meclis Üyesi Barış Altıntaş, Aydın Barosu Başkanı Anıl Yetişkin, Aydın Genç İş Adamları Derneği Başkanı Semih Çakır, Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Muhammed Ali Künkçü, diğer oda başkanları ve AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir geceye katılanlar arasında yer aldı.

FENER