Efeler Belediye Meclisinin 3 yeni üyesi belli oldu.

14 Mayıs 2023’te yapılacak Milletvekili Genel seçimi için Efeler Belediyesinin İYİ Parti’li Meclis Üyeleri Ahmet Ertürk ve Semra Yücel ile AK Parti’li Meclis Üyesi Duygu Göğde görevlerinden istifa etmişti.

İstifa eden 3 Meclis Üyesinin yerine gelen isimler belli oldu.

İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner:  Olan İYİ Parti’ye oldu İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner: Olan İYİ Parti’ye oldu

Efeler Belediye Meclisinde CHP’den Yüksel Deveci ve Engin Kuluyaver ile AK Parti’den Nejdet Şentürk, yeni üyeler olarak Efeler Belediye Meclisinde katıldı.

Öte yandan İYİ Parti’li Ahmet Ertürk ile Semra Yücel, meclis toplantısından önce meclis üyelerine veda etti.

Meclis üyelerine hitap eden Semra Yücel, “31 Mart 2019 seçimlerinden bu güne kadar beraber çalıştık. Efeler’e hizmet için hep birlikte çalıştık. Sayın Başkan size ve meclis üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Bundan sonra yine, Efeler, yine Aydın için çalışacağız. Hepinize teşekkür ederim, başarılar dilerim” dedi.

Ahmet Ertürk yaptığı konuşmada, “Bu bir veda değil, teşekkür konuşması. 4 yıldır hep beraber çok güzel çalışmalar yaptık. Hiçbir arkadaşımı kırmadım, üzmedim diye düşünüyorum. Kırıp üzdüysem de özür diliyorum. İnşallah Aydınımızı çok güzel temsil edeceğiz. Sayın Başkanın da hayal ettiği gibi, Aydın’ı marka şehir yapma yolunda elimizden gelen desteği sunacağız. Hepinize teşekkür ediyorum, hakkınızı helal edin” ifadelerini kullandı.