Çalışmalar kapsamında Çavdar Mahallesine bağlı Avcıeli ve Belen Sokaklarındaki cemiyet alanlarının eksiklikleri tamamlandı.

Belediye Başkanı Yüsran Erden’in yeniden göreve gelmesiyle birlikte ‘her mahallede bir cemiyet alanı’ olması hedefini ortaya koyan Yenipazar Belediyesi, aynı zamanda mevcut cemiyet alanlarının da eksikliklerini tespit ederek çalışmalarını sürdürüyor. Karaçakal Mahallesi Hatunyaylası Sokakta yapımı devam eden cemiyet alanının yanı sıra Çavdar Mahallesine bağlı Avcıeli ve Belen Sokaklarındaki cemiyet alanlarının eksiklikleri tamamlandı. Karaçakal Mahalle Muhtarı Şuayip Acar ve Çavdar Mahalle Muhtarı Rafet Aydın, yapılan çalışmalardan ötürü Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden’e teşekkür ettiler.

HEMŞEHRİLERİMİZİN KONFORU İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

Sulama kanalında ölü bulunan kişinin kimliği belli oldu Sulama kanalında ölü bulunan kişinin kimliği belli oldu

Yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Yüsran Erden, “Gerek cemiyet yapan gerekse de cemiyetlere katılan hemşehrilerimizin konforunu artırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. ‘Her mahallede bir cemiyet alanı’ olması hedefiyle hareket ederken, aynı zamanda mevcut cemiyet alanlarımızın eksikliklerini tamamlamaya çalışıyoruz. Bilindiği üzere Karaçakal Mahallemize bağlı Hatunyaylası Sokağında bir cemiyet alanı yapıyoruz. Öte yandan Çavdar Mahallemize bağlı Avcıeli Sokakta bulunan cemiyet alanının üstünü örttük ve yemek pişirme bölümlerini tamamladık. Yine Çavdar Mahallemizdeki Belen Sokakta bulunan cemiyet alanımızı genişlettik. Hemşehrilerimizin konforu için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.