FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

AK Parti İncirliova İlçe Başkanı Hüseyin Celbek ve parti yöneticileri ile bir araya gelen AK Parti 28. Dönem Aydın Milletvekili Adayı Mehmet Umut Tuncer, partilileri ile bayramlaştı. 
AK Parti Seçim Bürosu’nda gerçekleşen buluşmanın ardından İlçe Yöneticileri eşliğinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Milletvekili Adayı Mehmet Umut Tuncer, vatandaşların samimi ve sıcak ilgisi ile karşılandı. “Efeler diyarı Aydın’ımızın her bir ilçesini her bir mahallesini adım adım geziyoruz” diyen Tuncer, “İncirliova’mıza gerçekleştirdiğimiz ziyarette teşkilatımızla birlikte gönül köprüleri kurmaya devam ettik. Aydın’ımızın tüm ilçelerinde olduğu gibi İncirliova’mızda da milletin adamı Recep Tayyip Erdoğan‘a ve AK Parti’mize güçlü bir ilgi vardı. Hemşehrilerimizin AK Parti’mize olan ilgisi Aydın’da 2018 seçiminde aldığımız oy oranının çok daha üzerinde bir oy oranına ulaşacağımızı açıkça gösteriyor” ifadelerini kullandı.
Özellikle 6’lı Masa ortaklarına karşı vatandaşın büyük tepkisi olduğunu dile getiren Tuncer, “Millet İttifakı’nın örtük ortağı HDP’nin görünür ortağa dönüşmesi, masanın altında yuvalanan terör örgütleri Fetö ve PKK’nın Millet İttifakına destek açıklamaları gönlünde Ayyıldız sevdası olan ve daha önce Millet İttifakı’nı destekleyen vatandaşlarımız için bir kırılma noktası oluşturdu. Özellikle Aydın’da 2018 seçiminde oyunu Cumhuriyet Halk Partisi’ne veya İYİ Parti’ye vermiş vatandaşlarımızdan büyük bir ilgi görüyoruz. Dolayısıyla millet ittifakından Cumhur İttifakı’mıza doğru kitlesel bir oy akışı var. Sonuç olarak 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızın ilk turda seçimi farkla kazandığı, AK Parti’mizin en az beş milletvekili çıkardığı bir neticeyi kutlamaya hazırlanıyoruz” açıklamasında bulundu.