Efeler Belediyesi’nin Zeybek Mahallesi’nde hizmete sunduğu Şehit Albay Dilaver Karsavuranoğlu Parkı, düzenlenen törenle açıldı.

Kuşadası Belediyesi’nden mazgal temizliği Kuşadası Belediyesi’nden mazgal temizliği

Efeler Belediyesi, Zeybek Mahallesi 1537 Sokak’ta yapılan Şehit Albay Dilaver Karsavuranoğlu Parkı’nın açılışını düzenlenen törenle gerçekleştirdi. Mahalle Muhtarı Mehmet Aker ve vatandaşların yer aldığı açılışta konuşan Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, verdikleri bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Atay, “İnsanların siyaset yaptığı süre içinde mutlu olduğu anlar vardır. Bugün de benim çok mutlu olduğum anlardan birisi siyaset yaşamımda. Verdiğimiz bir sözü yerine getirmemiz hepimizi çok güzel duygulara döndürüyor. Bugün de böyle bir duygu içindeyiz. Seçimden önce verdiğimiz sözler neyse, hepsini yerine getiriyoruz. Bugün de bir sözümüzü yerine getiriyoruz. Bu dönem içinde söz verdiğimiz gibi, pazar yerini de yapmaya çalışacağız. Bir insanın en büyük sevgisi, vatan sevgisidir. İsmini verdiğimiz bu park, vatanı için canını feda etmekte gözünü bile kırpmayan bir insanın adını yaşatacak. O sevgisini gösterirken yaşamını yitirdi, bize düşen de onun ismini ölümsüzleştirmektir” ifadelerini kullandı.

Muhtar Mehmet Aker ve vatandaşlar ise, Başkan Atay’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.