Noterlerde yeni dönem başlıyor Noterlerde yeni dönem başlıyor

14 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri Söke’de Seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Açılışa ak AK Parti Milletvekili Metin Yavuz İl Yöneticileri ve İlçe Yöneticileri katıldı.

Burada yaptığı konuşmada Sarıbaş şu ifadeleri kullandı;

“Bende uzun zamandan beri Aydın da siyaset yapan bir kardeşiniz olarak, sizlerin içerisinden yetişmiş Didim’de Efeler diyarı Aydın’ımızda Ak Parti’nin ismini gece gündüz sokaklarda haykıran bir kardeşiniz olarak bu kutlu göreve talip oldum. Allah nasip ederse Efeler diyarı Aydın’ımızın ve milletimizin iradesiyle 14 Mayıs gecesi inşallah Ak Parti’nin sesini tekraren Türkiye’nin sesi olarak duyuracağımıza yürekten inanıyorum. 14 Mayıs’tan sonra bizlerde Allah nasip ettiği sürece, güç verdiği sürece Türkiye Büyük Millet meclisi çatısı altında çalışmalarımızla  Ak Parti’nin sesini daima sürdürmeye ,sesimizi en yüksek şekilde çıkarmaya devem edeceğimizin  sözünü ben buradan siz kıymetli kardeşlerimin huzurunda vermek istiyorum.

Sevgili dava kardeşlerim bizler için çalışmak bir düstur haline gelmiştir. Beni tanıyanlar 3 tane evladımın  olduğunu bilir. 2018 seçimlerinde önceki dönem İl Kadın Kolları başkanlığı yaptığım esnada birçok kardeşim buna şahit karnım burnumda 9 aylık hamileydim. Seçim çalışmalarında koştururken partili partisiz bazı kardeşlerimiz “ yazık değil mi, kendini acımıyorsan karnındaki çocuğa mı acımıyorsun” derlerdi. AK Parti Cumhurbaşkanımızın ilk kurduğu günden itibaren ne dedik “ Bu gün için çalışmıyoruz, biz yarınlarımız , geleceğimiz için çalışıyoruz, hedefimiz için çalışıyoruz” dedik. Onun için hedef 2023 2053 5071 diyoruz. Bu gün rabbim Cumhurbaşkanımızla birlikte bizleri yol yürümeyi nasip etti. Şunu hiçbir zaman unutmayacağız hepimizin çocukları var torunları var hakikaten bu çok önemli 2053 hedefimiz, 2071 hedeflerimiz belki bizler göremeyeceğiz ama evlatlarımız bizim çalışkanlığımızla AK Partini icraatlarının ne kadar çok önemli ve doğru olduğunu bu ülke içinde ne kadar kıymetli bir değer olduğunu gördüğü sürece onlarda bizleri örnek alarak 2023, 2053 ve 2071 vizyonuna doğru çalışmalarını devam ettireceklerdir. Bu çalışkanlıkla bu azimle bu özgüvenle ve bu düsturla Allah nasip ederse bizler 14 mayısta hep beraber birbirimize sarılarak , ağlayarak yine bu cadde de bu Seçim koordinasyon merkezinde coşkumuzu heyecanımızı beraber paylaşacağız. O gün biliyorum ki sevinçten ağlayacağız. O gün bizim yine 21 yıldır başarmış olduğumuz yine başarılarımıza başarı kattığımız bir günü hem geride bırakmış hem de bizden sonra gelecek olan nesillere örnek olarak bıraktığımız kutlu bir gün olacaktır.”