Söke Haberleri

söke haberleri ve güncel söke gelişmeleri, söke ile ilgili tüm video, söke fotoğrafları ve söke haberleri Aydın Haberleri | Aydın Kulis Haber | Son Dakika Aydın Haberleri sitemizde


Söke Haberleri

Aydın'ın Söke ilçesinde dün gece saatlerinde evinden ayrılan ve kayıplara karışan Süleyman Aydoğar'dan haber alınamıyor.

Söke Haberleri

Aydın'ın Söke ilçesindeki kâğıt fabrikasında 12 Temmuz'da çıkan yangına havadan ve karadan müdahale sürüyor

Kuşadası Haberleri

Kuşadası Belediyesi, Söke'de bulunan kâğıt fabrikasının geri dönüşüm alanında çıkan yangının söndürme çalışmalarına destek vermek amacıyla 3 su tankerini bölgeye...

Söke Haberleri

Söke Organize Sanayi Bölgesi KİPAŞ Kağıt fabrikası atık depolama alanında çıkan yangın nedeniyle Aydın Valisi Yakup Canbolat bölgeye gitti.

Söke Haberleri

Aydın’ın Söke ilçesinde kaybolan 14 yaşındaki kız çocuğu bulundu

Söke Haberleri

Aydın’ın Söke ilçesinde kaybolan 14 yaşındaki kız çocuğu jandarmaların harekete geçmesinin ardından bulundu.

POLİS ADLİYE

Söke’de jandarma ekipleri, tarafından gerçekleştirilen çalışmada, çocuğun cinsel istismarı suçundan 10 yıl 2 ay hapis cezası bulunan bir hükümlü yakalandı.

Söke Haberleri

Aydın'ın Söke ilçesinde başına yorgun mermi isabet eden 11 aylık bebeğin ölümüne ilişkin gözaltına alınan şüpheli sayısı 6'ya yükseldi.

Söke Haberleri

Antalya'daki teleferik kazasında yaşamını yitiren avukat Memiş Enes Gümüş'ün (54) cenazesi, memleketi Aydın'ın Söke ilçesinde toprağa verildi.

Söke Haberleri

Söke Yörük ve Türkmen Kültürü Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği tarafından Yörük kültürüne ilişkin çalıştay ve konser etkinliği düzenlendi.

ASAYİŞ

Aydın'ın Söke ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

ASAYİŞ

Antalya’daki Tünektepe Teleferik Tesisi’nde, demirlerden biri yerinden koparak kabinlerden birine çarptı.