Aydın Büyükşehir Beledisi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Nazilli’ye bağlı Durasıllı Mahallesi’nde başlatılan yol yapım ve parke taşı döşeme işlemleri vatandaşların refahı için hummalı şekilde sürdürülüyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinlerinin kış aylarında çamurlu, yaz aylarında ise tozlu yollardan kurtulacağını söyleyen Mahalle Muhtarı Mehmet Yılmaz, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduğunu ifade etti. 

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ekiplerinin de Durasıllı’da betonarme prefabrik su deposu, büz döşemesi, yağmur suyu ve kanalizasyon, içme suyu hattı gibi çalışmalar yaptığını belirten muhtar Yılmaz, başkan Özlem Çerçioğlu ve ekiplerine teşekkür etti. 

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından her türlü hizmetin mahallelerine sunulduğunu söyleyen Yılmaz, “Allah razı olsun Özlem başkanımızdan. İstek ve taleplerimiz bir bir yerine geliyor. Birçok noktada parke taşı döşeme işlemi yapıldı ve çalışmalar devam ediyor. ASKİ ekiplerinin kaptaj çalışmaları neticesinde su kaynaklarından daha verimli faydalanıyoruz. Ayrıca yapılan su deposu ve yenilenen hatlarla birlikte mahallemize verilen su miktarı da arttırıldı. 1958 yılından bu yana böyle bir hizmet yapılmamıştı mahallemize, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.