banner47

Kuşadası'na iki kruvaziyerle 570 turist geldi

Aydın'ın Kuşadası ilçesine, biri Norveç, diğeri Bahama bandıralı iki kruvaziyerle 570 turist giriş yaptı.

Kuşadası'na iki kruvaziyerle 570 turist geldi
banner68

(AA) Norveç bandıralı Viking Sky ile Bahama bandıralı Star Legend'den inen yolcuların bir kısmı Efes Antik Kenti, Meryem Ana Evi ve Şirince köyünün yanı sıra çevredeki ören yerlerini gezdi.

Tur programına katılmayan ve turdan dönem turistler Kuşadası çarşılarına yönelerek alışveriş yaptı.

Global Ports Holding Doğu Akdeniz Bölge Direktörü ve Ege Port Liman İşletmesi Genel Müdürü Aziz Güngör, 2022'de 900 bin turistin kruvaziyerle ilçeye geleceğini ve gelecek yılın çok daha iyi geçeceğini söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adnan Özdemir
Adnan Özdemir - 2 ay Önce

Ege ete yapılan 11.750.000 TL ile yapılacak olan 22 milyon TL yatırım direk olarak Çine şehrine ve halkına yapılan yatırım değildir. Ege et tesisine harcanan ve harcanacak paradır, değerlidir ancak bu tesis Aydın B.şehir bel.sine ait olduğu için Çine'ye yatırım rakamı içine alınamaz. Yeni yatırımla orada Çineli kaç kişi çalışacaksa Çine'ye faydası o kadar olur. Açıklanan rakamı direk olarak Çine şehrine ve halkına yapılan yatırım rakamı içerisinden lütfen çıkartınız. Bu para B.şehir bel.sinin kendi tesisine yaptığı yatırımdır. Çine'nin dışında ancak yinede Aydın il sınırları oturuyorum, fikrim tamamen şahsıma ait ve Çine'li olmamla alakalıdır açık ve nettir, lütfen kimse başka bir yere çekmesin. Bir Çine'li olarak sayın B.şehir bel.başkanımızdan Koçarlı'ya yaptıkları bel.binasının nüfusumuz itibariyle daha büyüğünün ivedilikle ÇİNE'mize yapılmasını talep ediyorum.

SIRADAKİ HABER