banner47

Başkan Günel yangın bölgesinde: "BŞB başkanımız ile mağdur esnafımızın yanında olacağız"

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, çarşı Pazar bölgesinde 48 iş yerinin küle döndüğü yangın yerine gitti. Olay yerinde incelemelerde bulunan Başkan Günel, mağdur esnafın zararını gidermek için yol haritası belirleyeceklerini söyledi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ile değerlendirme toplantısı yapacaklarını dile getiren Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, şu ifadeleri kullandı:

Başkan Günel yangın bölgesinde: "BŞB başkanımız ile mağdur esnafımızın yanında olacağız"
banner68
banner108

“48 dükkan 22 esnafımızın bütün mal varlığının zarar gördüğü ortada. Yan tarafta akaryakıt istasyonu vardı, oraya sıçraması engellenmiş. Alt tarafta turistik tesis var, oraya sıçraması da engellenmiş. Bu bizler için kıymetli. Can kaybı olmaması sevindirici ama sonuç itibarı ile esnafımızın gördüğü ciddi bir zarar var. Hem nedenlerini hem ne yapabileceğimizi tespit amacıyla, bugün Aydın Büyükşehir Belediye Başkanım da hemen intikal etti. İncelemesini yaptık. Şimdi bir değerlendirmesini yapmak üzere bir araya geleceğiz. Esnafımıza nasıl destek verebiliriz, yanlış var mı eksik var mı herhangi bir şeyde sıkıntımız var mı, baakacağız. Bunları anlamaya çalışıyoruz. Ona göre hareket edeceğiz.
Şunu ifade edebilirim ki hem Büyükşehir Belediye Başkanı hem de Kuşadası Belediye Başkanı olarak ben her zaman esnafımızın yanında olacağız. Bunu da önümüzdeki süreçte görecekler ne yapabileceğimizi imkanlarımız dahilinde nasıl destek verebileceğimiz de yine önümüzdeki günlerde geleceğim hep beraber konuşacağız

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139