Projeye yapılan eklemelerin ardından Altıeylül Düğün Salonunda; soğuk hava deposu, çay ocağı müştemilatı, bay-bayan tuvaletleri, sandviç panel ve trapez çatı örtümü, pist alanı beton kaplama, gelin odası ve park etrafının tel örgü ile kapatılması çalışmalarının titizlikle tamamlanmasının ardından, ramazan bayramının sona ermesiyle başlayan düğün sezonunda salonun cemiyet sahipleri ve vatandaşlara hizmet vereceği öğrenildi.

VATANDAŞLARIMIZ CEMİYETLERİNİ EN İYİ ŞEKİLDE YAPABİLECEK
En başından beri çalışmaları yakından takip ettiklerini ve düğün sezonuna yetişmesi için titiz bir çalışma sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Nuri Güler; “Bölgemizde cemiyetler, kış mevsiminden ziyade bahar ve yaz aylarında yapılıyor. Bu durumda da cemiyetler, insanlarımızın sıcaktan etkilenmemesi adına gün geçtikçe sokak aralarından daha çok kapalı düğün salonları tercih ediliyor. Altıeylül mahallemizin de en büyük ihtiyaçlarından biri düğün salonuydu. Vatandaşlarımızın cemiyetlerini modern ve kullanışlı bir düğün salonunda yapabilmesi, cemiyetlere iştirak eden misafirlerin de rahat, temiz ve nezih bir ortamda sevdiklerinin en mutlu günlerinde hoşça vakit geçirebilmeleri adına Altıeylül Düğün Salonumuzun tüm ihtiyaçlarını tek tek belirleyerek düğün salonumuzu modern hale getirdik.” dedi.

Vatandaşların, özellikle yaz sıcağından etkilenmeden rahatça etkinlikler yapabilmesi için kapalı alanın tavan kısmında sandviç panel çatı kaplama çalışması yaptıklarına değinen Başkan Güler; “Hemşehrilerimizin cemiyet organizasyonlarını en iyi koşullarda yapmaları için her şeyi düşündük. Bay-bayan tuvaletlerinden, çağ ocağı müştemilatına, tel örgü çalışmasından çocuk oyun gruplarına, düğün salonu çevresinin beton zemin ve trapez çatı kaplamasından gelin odasına kadar titiz bir çalışma gerçekleştirdik. En önemlisi de cemiyet sahiplerinin gönül rahatlığıyla kullanabileceği çift katlı yalıtım kaplaması ile soğuk hava deposunu da hazırladık. Kısacası hemşehrilerimizin modern bir ortamda cemiyetlerini gerçekleştirebilmeleri için gerekli her şeyi düşündük. İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun.” diye konuştu.